identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

TDCX (EUROPE) S.R.L.

CAEN 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CUI 43892736J2021004406407Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
13,41mil lei
▲ 37,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−529mii lei
▲ 53,5% vs. 2024
Salariați
84
▲ 40,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, TDCX (EUROPE) S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.405.444 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 37,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 529.479 lei. Datoriile totale au crescut cu 6,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 84.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (9.330.539 lei) depășesc activele totale (3.479.886 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-5.944.965 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-529.479 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43892736
Nr. Reg. Comerțului
J2021004406407 · EUID ROONRC.J2021004406407
Cod CAEN
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-11 (5 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GARA HERĂSTRĂU, NR.4D, CLADIREA C (GREEN COURT). ETAJ 1
Cod poștal
20334
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
13.405.444 lei
▲ 37,7%
Profit net
-529.479 lei
▲ 53,5%
Datorii
9.330.539 lei
▲ 6,3%
Salariați
84
▲ +24
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 5.955.796 lei2024: 9.737.283 lei2025: 13.405.444 lei13,41 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -1.588.509 lei2024: -1.138.282 lei2025: -529.479 lei−529 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 442024: 602025: 848420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-3,9%
Creștere CA an/an
+37,7%
CA / salariat
159.589 lei
Datorii / active
268%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+485,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202513.405.444 lei-529.479 lei9.330.539 lei3.479.886 lei-5.944.965 lei84
20249.737.283 lei-1.138.282 lei8.773.933 lei3.430.209 lei-5.415.486 lei60
20235.955.796 lei-1.588.509 lei6.974.493 lei2.687.103 lei-4.277.204 lei44
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
APEX SOLUTIONS SRL26459970în funcțiune
APEX VENTURES S.R.L.44409598în funcțiune
GROWCEANU PARTNERS S.R.L.47170176în funcțiune
SEEDBLINK INVESTORS S.A.42965759în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · Municipiul București

NS
NTYCOMAN S.R.L.
CUI 55495756 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SF
SOLCONSULT FINANCE S.R.L.
CUI 55470980 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MS
MARYALEX SALES S.R.L.
CUI 55436598 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SM
STANCAT MARKET S.R.L.
CUI 55423784 · Sector 2 Mun. Bucureşti
HS
HANAOVA S.R.L.
CUI 55368035 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VM
VIA MANAGEMENT S.R.L.
CUI 55259186 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TDCX (EUROPE) S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →