identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

SZTMED S.R.L.

CAEN 8695 — Activități de fizioterapie
CUI 43898429J2021000277308Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
52mii lei
▼ 28,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−25mii lei
▼ 669,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, SZTMED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 52.054 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 28,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 24.705 lei. Datoriile totale au crescut cu 620,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (55.796 lei) depășesc activele totale (35.057 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-20.739 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-24.705 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43898429
Nr. Reg. Comerțului
J2021000277308 · EUID ROONRC.J2021000277308
Cod CAEN
8695 — Activități de fizioterapie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-11 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. MILENIULUI, NR.24, AP.24 · 5 firme aici
Cod poștal
440037

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-29 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
52.054 lei
▼ 28,5%
Profit net
-24.705 lei
▼ 669,4%
Datorii
55.796 lei
▲ 620,8%
Salariați
1
Evoluția profitului net
2023: -951 lei2024: 4.339 lei2025: -24.705 lei−25 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-47,5%
Creștere CA an/an
-28,5%
CA / salariat
52.054 lei
Datorii / active
159%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+71,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202552.054 lei-24.705 lei55.796 lei35.057 lei-20.739 lei1
202472.763 lei4.339 lei7.741 lei11.707 lei3.966 lei1
2023-951 lei660 lei286 lei-374 lei
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-29.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TL
THE LUMINA STUDIO S.R.L.
CUI 46647910 · Activități ale agențiilor de publicitate
GS
GENERALICONS S.R.L.
CUI 14157600 · Activități de consultanță pentru afaceri și management
GE
GESCO SA
CUI 6851790 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
ST
STILL SRL
CUI 3896208 · Activitate nedeclarată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de fizioterapie · Satu Mare

PS
PHYSIOKID S.R.L.
CUI 54665208 · Mun. Satu Mare
PF
PHYSIA FLOW S.R.L.
CUI 53210232 · Mun. Satu Mare
KS
KINETICOTHERAPY S.R.L.
CUI 46730321 · Mun. Satu Mare
M&
MEDICAL & HARMONY S.R.L.
CUI 46369171 · Mun. Satu Mare
BP
BETTER PERFORMANCE S.R.L.
CUI 45107814 · Mun. Satu Mare
TT
THERA TOUCH S.R.L.
CUI 54458857 · Orş. Negreşti-Oaş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-05-04.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-29Cod CAEN86908695
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SZTMED S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →