identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

ALISA & BOBY CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 43909943J2021000696291Plătitor TVA din 2021TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,07mil lei
▲ 34,2% vs. 2024
Profit net · 2025
626mii lei
▲ 59,7% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, ALISA & BOBY CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.067.632 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 34,2%. Rezultatul net a fost un profit de 625.897 lei. Datoriile totale au scăzut cu 10,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43909943
Nr. Reg. Comerțului
J2021000696291 · EUID ROONRC.J2021000696291
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-15 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Orş. Vălenii de Munte
Adresă
JUD. PRAHOVA, ORŞ. VĂLENII DE MUNTE, STR. DR. ISTRATE, NR.32A · 3 firme aici
Cod poștal
106400

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.067.632 lei
▲ 34,2%
Profit net
625.897 lei
▲ 59,7%
Datorii
497.190 lei
▼ 10,8%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 762.049 lei2024: 795.502 lei2025: 1.067.632 lei1,07 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 174.644 lei2024: 391.929 lei2025: 625.897 lei626 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
58,6%
Creștere CA an/an
+34,2%
CA / salariat
355.877 lei
Datorii / active
57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
169,6%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+16,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025211.702 €124.110 €98.588 €171.759 €73.171 €3
2024159.913 €78.786 €112.059 €125.640 €13.580 €3
2023154.061 €35.307 €99.758 €122.080 €22.321 €6
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DI
DARIUS IMPERIAL GRUP S.R.L.
CUI 55198011 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
DC
DARY?ER CONSTRUCT S.R.L.
CUI 39613078 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Prahova

VC
VFM CONS S.R.L.
CUI 54484643 · Orş. Vălenii de Munte
BS
BUILD SMART BUSINESS S.R.L.
CUI 52652066 · Orş. Vălenii de Munte
IC
IANA CPV TEAM S.R.L.
CUI 52012857 · Orş. Vălenii de Munte
SA
SAVCAM A.C.S CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51771727 · Orş. Vălenii de Munte
EW
ELVYS WSE CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51701543 · Orş. Vălenii de Munte
LS
LUCY STAZI CONSTRUCT S.R.L.
CUI 48032783 · Orş. Vălenii de Munte

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ALISA & BOBY CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →