identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

TZR SELECTIVE PLUSS S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 43924277J2021000349386Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
986mii lei
▲ 31,6% vs. 2024
Profit net · 2025
371mii lei
▲ 67,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, TZR SELECTIVE PLUSS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 986.034 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 31,6%. Rezultatul net a fost un profit de 370.819 lei. Datoriile totale au crescut cu 256,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43924277
Nr. Reg. Comerțului
J2021000349386 · EUID ROONRC.J2021000349386
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-17 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Mun. Râmnicu Vâlcea
Adresă
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. AVRAM IANCU, NR.18 · 3 firme aici
Cod poștal
240576
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
986.034 lei
▲ 31,6%
Profit net
370.819 lei
▲ 67,4%
Datorii
493.414 lei
▲ 256,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.228.734 lei2024: 749.483 lei2025: 986.034 lei986 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 546.886 lei2024: 221.455 lei2025: 370.819 lei371 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
37,6%
Creștere CA an/an
+31,6%
CA / salariat
986.034 lei
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23,8%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+51,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025220.861 $83.059 $110.519 $459.972 $349.452 $1
2024163.020 $48.169 $30.086 $308.996 $278.909 $1
2023268.529 $119.517 $40.607 $272.442 $231.835 $6
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CM
CARISMA MASSAGE S.R.L.
CUI 50561581 · Activități de întreținere corporală
RS
RO-SERVICES SRL
CUI 23270453 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Vâlcea

CR
CENTRAL RENTALS BUCHAREST S.R.L.
CUI 54802100 · Mun. Râmnicu Vâlcea
RS
RENTHOTEL S.R.L.
CUI 53278858 · Mun. Râmnicu Vâlcea
RS
RETAIL SELECT S.R.L.
CUI 53161903 · Mun. Râmnicu Vâlcea
OA
ORIZONTURI ALBASTRE S.R.L.
CUI 51436234 · Mun. Râmnicu Vâlcea
SI
SELECT IMOB S.R.L.
CUI 51065357 · Mun. Râmnicu Vâlcea
SP
SMARTRENT POINT S.R.L.
CUI 50893424 · Mun. Râmnicu Vâlcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TZR SELECTIVE PLUSS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →