identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

GUMCARE IAM S.R.L.

CAEN 8623 — Activități de asistență stomatologică
CUI 43924293J2021000344381Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4.156lei
▼ 97,8% vs. 2024
Profit net · 2025
1.286lei
▼ 90,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, GUMCARE IAM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.156 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 97,8%. Rezultatul net a fost un profit de 1.286 lei. Datoriile totale au scăzut cu 95,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43924293
Nr. Reg. Comerțului
J2021000344381 · EUID ROONRC.J2021000344381
Cod CAEN
8623 — Activități de asistență stomatologică
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-17 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Mun. Râmnicu Vâlcea
Adresă
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, ALEEA COCORILOR, NR.1, BL.22, SC.B, AP.6 · 3 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.156 lei
▼ 97,8%
Profit net
1.286 lei
▼ 90,4%
Datorii
1.444 lei
▼ 95,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 138.581 lei2024: 188.691 lei2025: 4.156 lei4.15620232025
Evoluția profitului net
2023: 64.177 lei2024: 13.368 lei2025: 1.286 lei1.28620232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
30,9%
Creștere CA an/an
-97,8%
CA / salariat
4.156 lei
Datorii / active
26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
32,1%
Creștere medie anuală (2021–2025)
-31,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.156 lei1.286 lei1.444 lei5.454 lei4.010 lei1
2024188.691 lei13.368 lei31.318 lei48.487 lei17.169 lei1
2023138.581 lei64.177 lei48.203 lei113.939 lei65.736 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PS
PICODESK S.R.L.
CUI 38177060 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CO
COPRELINSTAL SRL
CUI 27724978 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență stomatologică · Vâlcea

OP
ORTHO PLANNING CONCEPT S.R.L.
CUI 54976484 · Mun. Râmnicu Vâlcea
CS
CALIN SMILE S.R.L.
CUI 54389480 · Mun. Râmnicu Vâlcea
RS
RACTEIDENT S.R.L.
CUI 54115824 · Mun. Râmnicu Vâlcea
TD
TAG DENT S.R.L.
CUI 53746495 · Mun. Râmnicu Vâlcea
OS
ONIDENTAL S.R.L.
CUI 53169494 · Mun. Râmnicu Vâlcea
FS
FILIDENTAL S.R.L.
CUI 52882006 · Mun. Râmnicu Vâlcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GUMCARE IAM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →