identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

AMMA INVESTMENTS INTERNATIONAL S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 43965994J2021005232405Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
358mii lei
▼ 5,2% vs. 2024
Profit net · 2025
142mii lei
▲ 3.375,7% vs. 2024
Salariați
0
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, AMMA INVESTMENTS INTERNATIONAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 357.661 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 5,2%. Rezultatul net a fost un profit de 142.087 lei. Datoriile totale au crescut cu 3,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43965994
Nr. Reg. Comerțului
J2021005232405 · EUID ROONRC.J2021005232405
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-23 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
357.661 lei
▼ 5,2%
Profit net
142.087 lei
▲ 3.375,7%
Datorii
13.823.898 lei
▲ 3,3%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 281.622 lei2024: 377.266 lei2025: 357.661 lei358 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 818 lei2024: 4.088 lei2025: 142.087 lei142 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 02025: 0020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
39,7%
Creștere CA an/an
-5,2%
Datorii / active
99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
133,3%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025357.661 lei142.087 lei13.823.898 lei13.930.480 lei106.582 lei0
2024377.266 lei4.088 lei13.381.115 lei13.338.003 lei-35.505 lei0
2023281.622 lei818 lei9.092.692 lei9.042.874 lei-39.593 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FIGO - FARMING INVESTMENTS GROUP S.R.L.46692368în funcțiune
HMI HEALTH MEDIA INTERNATIONAL SRL33525465radiată
SPT-SUN POWER TECHNOLOGIES S.R.L.46890837în funcțiune
CEBIS INTERNATIONAL SRL22870395radiată
CEBIS MEDICAL RESEARCH SRL30937780în funcțiune
CRN - CLINICAL RESEARCH NETWORK SRL33934338radiată
GOLDFINS S.R.L.49579372în funcțiune
HITECH BRIDGES S.R.L.50171961radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Municipiul București

RS
RALUCADA S.R.L.
CUI 55525300 · Sector 3 Mun. Bucureşti
TS
TIBICADA S.R.L.
CUI 55482080 · Sector 3 Mun. Bucureşti
TR
TRUE RENTS S.R.L.
CUI 55416477 · Sector 3 Mun. Bucureşti
CS
CODANAIS S.R.L.
CUI 55258792 · Sector 3 Mun. Bucureşti
CU
CATA URBAN ASSETS S.R.L.
CUI 55231754 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MS
MORIX S.R.L.
CUI 55182279 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AMMA INVESTMENTS INTERNATIONAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →