identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

LUROSAN FAM S.R.L.

CAEN 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CUI 44024869J27/414/2021Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212024 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2024
1,88mil lei
▲ 40,7% vs. 2023
Profit net · 2024
255mii lei
▼ 8,2% vs. 2023
Salariați
24
▲ 20,0% vs. 2023
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2024, LUROSAN FAM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.878.070 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 40,7%. Rezultatul net a fost un profit de 254.569 lei. Datoriile totale au crescut cu 75,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 24.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44024869
Nr. Reg. Comerțului
J27/414/2021 · EUID ROONRC.J27/414/2021
Cod CAEN
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-31 (5 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească BICAZ
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2024)
1.878.070 lei
▲ 40,7%
Profit net
254.569 lei
▼ 8,2%
Datorii
973.886 lei
▲ 75,1%
Salariați
24
▲ +4
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 1.178.164 lei2023: 1.335.190 lei2024: 1.878.070 lei1,88 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 176.357 lei2023: 277.304 lei2024: 254.569 lei255 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 192023: 202024: 242420222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
13,6%
Creștere CA an/an
+40,7%
CA / salariat
78.253 lei
Datorii / active
82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
115,4%
Creștere medie anuală (2021–2024)
+74,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20241.878.070 lei254.569 lei973.886 lei1.194.540 lei220.654 lei24
20231.335.190 lei277.304 lei556.309 lei833.853 lei277.544 lei20
20221.178.164 lei176.357 lei369.842 lei546.439 lei176.597 lei19
🔒 Încă 1 an de istoric (2021–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme similare

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · Neamț

TH
TNS HACHE S.R.L.
CUI 50777497 · Sat Pârâul Fagului Com. Poiana Teiului
MP
MIRIO PREMIUM GADGETS S.R.L.
CUI 54227470 · Sat Ruseni Com. Borleşti
RE
RAMEL ENTERPRISE S.R.L.
CUI 53294705 · Mun. Piatra Neamţ
AL
AUTOMOTIVE LICATA S.R.L.
CUI 52818747 · Sat Adjudeni Com. Tămăşeni
CS
CAFENARUL SHOP S.R.L.
CUI 52699565 · Mun. Piatra Neamţ
3S
3FAN SOCOTEAM SRL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50584577 · Mun. Piatra Neamţ

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUROSAN FAM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →