identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 44037737J2021005982407Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
648mii lei
▼ 21,6% vs. 2024
Profit net · 2025
4.617lei
▼ 91,5% vs. 2024
Salariați
8
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 647.713 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 21,6%. Rezultatul net a fost un profit de 4.617 lei. Datoriile totale au crescut cu 32,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.935.444 lei) depășesc activele totale (1.425.275 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-510.169 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44037737
Nr. Reg. Comerțului
J2021005982407 · EUID ROONRC.J2021005982407
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-04-01 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR LĂMÂIULUI, NR.4, CAMERA 1
Cod poștal
14584
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
647.713 lei
▼ 21,6%
Profit net
4.617 lei
▼ 91,5%
Datorii
1.935.444 lei
▲ 32,1%
Salariați
8
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 827.117 lei2024: 825.676 lei2025: 647.713 lei648 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -28.531 lei2024: 54.449 lei2025: 4.617 lei4.61720232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 82024: 82025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,7%
Creștere CA an/an
-21,6%
CA / salariat
80.964 lei
Datorii / active
136%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+73,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025647.713 lei4.617 lei1.935.444 lei1.425.275 lei-510.169 lei8
2024825.676 lei54.449 lei1.464.887 lei950.102 lei-514.785 lei8
2023827.117 lei-28.531 lei1.147.356 lei578.122 lei-569.234 lei8
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BITZY CATY CONSTRUCT SRL37011815în funcțiune
MIND ALL CONSTRUCT S.R.L.52956650în funcțiune
VERTICAL TOTAL CONSTRUCT S.R.L.45754292în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

TS
TNBGROUP S.R.L.
CUI 55466246 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NN
NEW NORTH CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55463223 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VE
VECTOR EDIL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55463070 · Sector 1 Mun. Bucureşti
PA
PROFESIONAL ART CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55442050 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VU
VERO URBAN STRUCTURE S.R.L.
CUI 55436644 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MM
MRN MASTER S.R.L.
CUI 55435088 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →