identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

LUCAS INVESTMENT APARTAMENTS S.R.L.

CAEN 5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
CUI 44057394J10/486/2021Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
111mii lei
▼ 55,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−19mii lei
▼ 130,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, LUCAS INVESTMENT APARTAMENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 111.127 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 55,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 18.871 lei. Datoriile totale au crescut cu 41,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-18.871 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44057394
Nr. Reg. Comerțului
J10/486/2021 · EUID ROONRC.J10/486/2021
Cod CAEN
5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-04-06 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Mun. Buzău
Adresă
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. ARIEŞULUI, NR.15 · 5 firme aici
Cod poștal
120207
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
111.127 lei
▼ 55,0%
Profit net
-18.871 lei
▼ 130,4%
Datorii
118.948 lei
▲ 41,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 299.793 lei2024: 246.690 lei2025: 111.127 lei111 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 72.133 lei2024: 62.096 lei2025: -18.871 lei−19 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-17,0%
Creștere CA an/an
-55,0%
CA / salariat
111.127 lei
Datorii / active
32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-7,4%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+9,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025111.127 lei-18.871 lei118.948 lei374.208 lei255.260 lei1
2024246.690 lei62.096 lei84.241 lei358.372 lei274.131 lei1
2023299.793 lei72.133 lei154.567 lei366.602 lei212.035 lei2
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EV
ECO VOLTSUN S.R.L.
CUI 39716820 · Transportul energiei electrice
VS
VECINUL SI VECINA PROFI SRL
CUI 38169130 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
IC
ICHIMVET SRL
CUI 12165681 · Activități veterinare
EG
EUROMETAL GRUP S.R.L.
CUI 1158484 · Tăierea și rindeluirea lemnului; impregnarea lemnului

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Hoteluri și alte facilități de cazare similare · Buzău

MV
MUD VULCANO CARO ESTATE S.R.L.
CUI 49821769 · Mun. Buzău
AB
ARISIM BEST RESORT S.R.L.
CUI 45257196 · Mun. Buzău
DM
DRAGA MARIA HOTELS SRL
CUI 37113815 · Mun. Buzău
EF
EDEN FRANCESCA SRL
CUI 36994156 · Mun. Buzău
PT
PREMIUM TRIUMF SRL
CUI 35163531 · Mun. Buzău
AC
AUTO CLASS DUO SRL
CUI 31202220 · Mun. Buzău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-05-04.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUCAS INVESTMENT APARTAMENTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →