identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

BALD INDUSTRY HOLDING S.R.L.

CAEN 4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor
CUI 44072904J2021006405408Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
1,98mil lei
▼ 37,8% vs. 2022
Profit net · 2023
1,70mil lei
▼ 43,7% vs. 2022
Salariați
4
▼ 33,3% vs. 2022
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2023, BALD INDUSTRY HOLDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.982.230 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 37,8%. Rezultatul net a fost un profit de 1.695.046 lei. Datoriile totale au scăzut cu 24,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44072904
Nr. Reg. Comerțului
J2021006405408 · EUID ROONRC.J2021006405408
Cod CAEN
4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-04-08 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR BOIŞOARA, NR.5, CAMERA 1, ET.1
Cod poștal
60226
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2023)
1.982.230 lei
▼ 37,8%
Profit net
1.695.046 lei
▼ 43,7%
Datorii
1.799.697 lei
▼ 24,2%
Salariați
4
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 556.485 lei2022: 3.185.570 lei2023: 1.982.230 lei1,98 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: 228.684 lei2022: 3.013.119 lei2023: 1.695.046 lei1,70 mil20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 42022: 62023: 4420212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
85,5%
Creștere CA an/an
-37,8%
CA / salariat
495.558 lei
Datorii / active
30%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20231.982.230 lei1.695.046 lei1.799.697 lei5.942.202 lei4.142.505 lei4
20223.185.570 lei3.013.119 lei2.375.732 lei5.389.091 lei3.013.359 lei6
2021556.485 lei228.684 lei124.585 lei353.469 lei228.884 lei4

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CORADA STIL SRL17188597radiată
D&D MANAGEMENT SI IMPRESARIAT SPORTIV SRL16753293radiată
D&I CONSTRUCT OFFICE SRL18995331în funcțiune
DDL GRAIN INDUSTRY S.R.L.54974386în funcțiune
HOLDEM BOLD 2021 S.R.L.43608754în funcțiune
LAUR & CD 98 SERVCOM SRL11098010radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de demolare a construcțiilor · Municipiul București

YS
YANYS SMART GRUP S.R.L.
CUI 55204318 · Sector 6 Mun. Bucureşti
BM
BFG MACHINARY S.R.L.
CUI 51231530 · Sector 6 Mun. Bucureşti
SC
SAM CERAMIC CONSTRUCT 2020 S.R.L.
CUI 43735162 · Sector 6 Mun. Bucureşti
RS
RARES SMART GROUP S.R.L.
CUI 43131379 · Sector 6 Mun. Bucureşti
BD
BVG DEVELOPER S.R.L.
CUI 42219805 · Sector 6 Mun. Bucureşti
EI
ERBAŞU INDUSTRIAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 42002953 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BALD INDUSTRY HOLDING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →