identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

PAVA VISION S.R.L.

CAEN 4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
CUI 44108129J40/6775/2021Neplătitor TVARO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
23mii lei
▼ 94,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−52mii lei
▼ 5.843,2% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, PAVA VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 23.149 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 94,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 51.689 lei. Datoriile totale au crescut cu 43,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 874 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.
  • Datorii peste active — Datoriile (159.043 lei) depășesc activele totale (124.405 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-34.638 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-51.689 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44108129
Nr. Reg. Comerțului
J40/6775/2021 · EUID ROONRC.J40/6775/2021
Cod CAEN
4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-04-14 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ARGENTINA, NR.25, PARTER · 874 firme aici
Cod poștal
11753
Contact declarat
27 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
23.149 lei
▼ 94,0%
Profit net
-51.689 lei
▼ 5.843,2%
Datorii
159.043 lei
▲ 43,9%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 502.264 lei2024: 383.482 lei2025: 23.149 lei23 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 7.796 lei2024: 900 lei2025: -51.689 lei−52 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-223,3%
Creștere CA an/an
-94,0%
CA / salariat
23.149 lei
Datorii / active
128%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+45,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202523.149 lei-51.689 lei159.043 lei124.405 lei-34.638 lei1
2024383.482 lei900 lei110.511 lei127.562 lei17.051 lei2
2023502.264 lei7.796 lei82.764 lei98.915 lei16.151 lei2
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
VANDIGITAL S.R.L.48446467în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · Municipiul București

2F
2GTHER FARMACII S.R.L.
CUI 54077550 · Sector 1 Mun. Bucureşti
PH
PRION HOME CARE S.R.L.
CUI 49879990 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FS
FARMISAN S.R.L.
CUI 48817077 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AP
AURORA PHARM S.R.L.
CUI 48717469 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FA
FARMACIA ART CARE S.R.L.
CUI 45548535 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AE
AMOFARM ELITE S.R.L.
CUI 44694087 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PAVA VISION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →