identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

NISAP SAPIN TRADE S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 44125235J2021000437395Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
137mii lei
▲ 359,1% vs. 2023
Profit net · 2024
3.392lei
▲ 107,2% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2024, NISAP SAPIN TRADE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 137.419 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 359,1%. Rezultatul net a fost un profit de 3.392 lei. Datoriile totale au scăzut cu 15,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (59.199 lei) depășesc activele totale (1.829 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-57.370 lei) în bilanțul depus pe 2024.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44125235
Nr. Reg. Comerțului
J2021000437395 · EUID ROONRC.J2021000437395
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-04-15 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Gologanu Com. Gologanu
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT GOLOGANU COM. GOLOGANU, STR. ROZELOR, NR.76
Cod poștal
627206

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
137.419 lei
▲ 359,1%
Profit net
3.392 lei
▲ 107,2%
Datorii
59.199 lei
▼ 15,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 464.316 lei2023: 29.933 lei2024: 137.419 lei137 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: -14.098 lei2023: -46.864 lei2024: 3.392 lei3.39220222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 22023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
2,5%
Creștere CA an/an
+359,1%
CA / salariat
137.419 lei
Datorii / active
3.237%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024137.419 lei3.392 lei59.199 lei1.829 lei-57.370 lei1
202329.933 lei-46.864 lei69.931 lei9.169 lei-60.762 lei1
2022464.316 lei-14.098 lei16.701 lei2.803 lei-13.898 lei2

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Vrancea

VI
VALIAT INDUSTRY S.R.L.
CUI 44798290 · Sat Gologanu Com. Gologanu
BA
BADMARINEL AUTOSERV S.R.L.
CUI 43123562 · Sat Gologanu Com. Gologanu
FD
FLOAND DETAILING S.R.L.
CUI 55192272 · Sat Livada Com. Mera
XA
XXX AUTO SERVICE S.R.L.
CUI 55101290 · Orş. Panciu
AA
APEX AUTO STUDIO S.R.L.
CUI 54763729 · Mun. Focşani
AS
AUTOTIMING S.R.L.
CUI 54748273 · Sat Răstoaca Com. Răstoaca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-12Statut TVAPlătitor TVANeplătitor TVA
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NISAP SAPIN TRADE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →