identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L.

CAEN 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CUI 44137060J2021001083056Neplătitor TVAVerificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
46mii lei
▲ 164,8% vs. 2024
Profit net · 2025
10mii lei
▲ 182,2% vs. 2024
Salariați
0
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. (CUI 44137060, nr. J2021001083056) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Tinca, județul Bihor, înființată în 2021. Activitatea principală: fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 46 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 45.522 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 164,8%. Rezultatul net a fost un profit de 10.147 lei. Datoriile totale au scăzut cu 39,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44137060
Nr. Reg. Comerțului
J2021001083056 · EUID ROONRC.J2021001083056
Cod CAEN
2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-04-19 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Salonta
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Sat Tinca Com. Tinca
Adresă
JUD. BIHOR, SAT TINCA COM. TINCA, STR. TUDOR VLADIMIRESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
417595
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 m250 mN12345678
  1. ROGOTURE TRANSPORT S.R.L. · 120 m · CAEN 4941
  2. ANTOCLAU SPEDITION & LOGISTIC SRL · 157 m · CAEN 4941
  3. SZASZ IOSIF SRL · 169 m · CAEN 4789
  4. ALEX ABC S.R.L. · 290 m · CAEN 4711
  5. ADI & KATY TRANS SRL · 307 m · CAEN 4941
  6. LINDERLIN TRANS S.R.L. · 308 m · CAEN 4711
  7. DRG TRANSEXPRES S.R.L. · 322 m · CAEN 4941 · +1 firme la aceeași adresă
  8. RIVERINA S.R.L. · 324 m · CAEN 113

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202546 mii lei▲ 164,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
11 mii23 mii34 mii46 mii2023 · cifră de afaceri: 13.800 lei2023 · profit net: 4.178 lei20232024 · cifră de afaceri: 17.190 lei2024 · profit net: 3.596 lei20242025 · cifră de afaceri: 45.522 lei46 mii2025 · profit net: 10.147 lei2025
Salariați
0
20242025
Datorii totale
4.779 lei▼ 39,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 2511 · 3.488 firme · mai sus decât 14% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Bihor · mai sus decât 18% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
22,3% marjă · mai sus decât 76% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
22,3%
Creștere CA an/an
+164,8%
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50,7%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+35,5%/an
Grad de îndatorare
19%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202545.522+165%10.147+182%22,3%4.77924.80620.0270
202417.190+24,6%3.596−13,9%20,9%7.83017.7109.8800
202313.8004.17830,3%2.1458.4306.285—
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
9.680 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · Bihor

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L.

Este CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. o firmă activă?

Da. CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 03.11.2026).

Ce cifră de afaceri are CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L.?

În 2025, CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 45.522 lei, în creștere cu 164,8% față de 2024, și un profit net de 10.147 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L.?

În 2025, CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. a raportat un număr mediu de 0 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 01.10.2026.

Are CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. datorii la ANAF?

CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L.?

Sediul social declarat al CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. este în JUD. BIHOR, SAT TINCA COM. TINCA, STR. TUDOR VLADIMIRESCU.

Ce activitate are CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. este „Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice” (cod CAEN 2511).

Când a fost înființată CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L.?

CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. a fost înregistrată pe 19.04.2021, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2021001083056.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONFECŢII METALICE LUCMAT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala