identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

TĂUŞOARE TEHNIC S.R.L.

CAEN 4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CUI 44150190J06/521/2021Plătitor TVA din 2023TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
68mii lei
▼ 96,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−418mii lei
▼ 202,2% vs. 2024
Salariați
2
▼ 71,4% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, TĂUŞOARE TEHNIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 68.358 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 96,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 418.342 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (424.196 lei) depășesc activele totale (376.625 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-47.571 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-418.342 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44150190
Nr. Reg. Comerțului
J06/521/2021 · EUID ROONRC.J06/521/2021
Cod CAEN
4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-04-20 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Năsăud
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Localitate
Sat Gersa II Com. Rebrişoara
Adresă
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT GERSA II COM. REBRIŞOARA, NR.56
Cod poștal
427242
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
68.358 lei
▼ 96,6%
Profit net
-418.342 lei
▼ 202,2%
Datorii
424.196 lei
▼ 2,8%
Salariați
2
▼ -5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.145.746 lei2024: 2.027.040 lei2025: 68.358 lei68 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 983.941 lei2024: 409.447 lei2025: -418.342 lei−418 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 72025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-612,0%
Creștere CA an/an
-96,6%
CA / salariat
34.179 lei
Datorii / active
113%
Creștere medie anuală (2021–2025)
-23,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202568.358 lei-418.342 lei424.196 lei376.625 lei-47.571 lei2
20242.027.040 lei409.447 lei436.294 lei859.994 lei423.700 lei7
20232.145.746 lei983.941 lei700.922 lei1.740.610 lei1.039.688 lei9
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DEFISEANA CONSTRUCT SRL37485525în procedură

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · Bistrița-Năsăud

DV
DRUMIX VIA S.R.L.
CUI 54921950 · Loc. Unirea Mun. Bistriţa
SP
STAD PROD S.R.L.
CUI 54442494 · Sat Prundu Bârgăului Com. Prundu Bârgăului
SC
SALTEAM CONSTRUCTIONS S.R.L.
CUI 53911541 · Sat Feldru Com. Feldru
WP
WOW PAVAJE S.R.L.
CUI 53778721 · Sat Spermezeu Com. Spermezeu
HS
HAC SERVICII S.R.L.
CUI 53325453 · Sat Coldău Orş. Beclean
SE
STILL EXPRESS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52903192 · Sat Păltineasa Com. Spermezeu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TĂUŞOARE TEHNIC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →