identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

ZEST FOOD S.R.L.

CAEN 5621 — Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
CUI 44208993J2021000505526Plătitor TVA din 2021RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
35,17mil lei
▲ 24,4% vs. 2024
Profit net · 2025
4,16mil lei
▼ 10,4% vs. 2024
Salariați
53
▲ 39,5% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, ZEST FOOD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 35.169.893 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 24,4%. Rezultatul net a fost un profit de 4.159.154 lei. Datoriile totale au crescut cu 172,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 53.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44208993
Nr. Reg. Comerțului
J2021000505526 · EUID ROONRC.J2021000505526
Cod CAEN
5621 — Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-04-29 (5 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR AZUGA, NR.32, BL.CORP A, ET.PARTER, AP.2
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
35.169.893 lei
▲ 24,4%
Profit net
4.159.154 lei
▼ 10,4%
Datorii
6.887.904 lei
▲ 172,2%
Salariați
53
▲ +15
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 16.025.711 lei2024: 28.268.111 lei2025: 35.169.893 lei35,17 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 3.546.427 lei2024: 4.644.124 lei2025: 4.159.154 lei4,16 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 222024: 382025: 535320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,8%
Creștere CA an/an
+24,4%
CA / salariat
663.583 lei
Datorii / active
62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,6%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+154,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20257.877.678 $931.606 $1.542.816 $2.487.696 $954.775 $53
20246.148.583 $1.010.141 $550.395 $1.572.950 $1.032.640 $38
20233.502.275 $775.040 $276.702 $1.066.943 $797.646 $22
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
IRISH GREEN WAY SRL37367171radiată
IRISH PUB CONCEPT SRL24721179în funcțiune
MUSIC CLUB SRL31007823radiată
SADOVA ENERGY S.R.L.48442341în funcțiune
ST. PATRICK IRISH PUB SRL32208655radiată
TIPPEX IMOB TRUST S.R.L.42791253în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · Municipiul București

NC
NOVELLE CUISINE EVENTS S.R.L.
CUI 54838660 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MP
MAISAR POTATO BAR S.R.L.
CUI 54727815 · Sector 2 Mun. Bucureşti
NY
NOT YOUR TYPICAL S.R.L.
CUI 52751400 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CD
CAFE DE ANATOLIA S.R.L.
CUI 52527055 · Sector 2 Mun. Bucureşti
YF
YOGI FOOD S.R.L.
CUI 51621541 · Sector 2 Mun. Bucureşti
XS
XELA STIL S.R.L.
CUI 50761610 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ZEST FOOD S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →