identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

MGC LUCAS LIFT S.R.L.

CAEN 4329 — Alte lucrări de instalații pentru construcții
CUI 44213973J13/1486/2021Plătitor TVA din 2021RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
728mii lei
▲ 343,2% vs. 2024
Profit net · 2025
192mii lei
▲ 149,5% vs. 2024
Salariați
3
▼ 25,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, MGC LUCAS LIFT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 727.883 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 343,2%. Rezultatul net a fost un profit de 191.599 lei. Datoriile totale au scăzut cu 22,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44213973
Nr. Reg. Comerțului
J13/1486/2021 · EUID ROONRC.J13/1486/2021
Cod CAEN
4329 — Alte lucrări de instalații pentru construcții
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4323, 4324. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-04-29 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Sat Lumina Com. Lumina
Adresă
JUD. CONSTANŢA, SAT LUMINA COM. LUMINA, STR. MARE, NR.101G · 2 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
727.883 lei
▲ 343,2%
Profit net
191.599 lei
▲ 149,5%
Datorii
327.636 lei
▼ 22,5%
Salariați
3
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 679.769 lei2024: 164.223 lei2025: 727.883 lei728 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 382.309 lei2024: -386.693 lei2025: 191.599 lei192 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
26,3%
Creștere CA an/an
+343,2%
CA / salariat
242.628 lei
Datorii / active
46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
49,2%
Creștere medie anuală (2021–2025)
-16,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025727.883 lei191.599 lei327.636 lei716.878 lei389.242 lei3
2024164.223 lei-386.693 lei422.681 lei620.324 lei197.643 lei4
2023679.769 lei382.309 lei528.863 lei1.113.199 lei584.336 lei4
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

VS
VATRA SATULUI OVIDIU S.R.L.
CUI 45091831 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
N&G ASCENSEURS SRL31814300radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte lucrări de instalații pentru construcții · Constanța

MM
MULTISERVICE M.G. S.R.L.
CUI 50858877 · Mun. Mangalia
RS
REFRAROM S.R.L.
CUI 50387885 · Com. Tuzla
RI
REFRACTARIS INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 48164458 · Sat Tuzla Com. Tuzla
WE
WINNER EVO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 47760177 · Mun. Constanţa
FG
FAM GREEN TECH S.R.L.
CUI 47348436 · Orş. Ovidiu
GE
GANTZ ELECTRONIC S.R.L.
CUI 41504781 · Loc. Eforie Sud Orş. Eforie

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-05-04.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MGC LUCAS LIFT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →