identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

CAPITAL MAINTENANCE S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 44240676J23/4095/2022Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,78mil lei
▲ 67,9% vs. 2024
Profit net · 2025
510mii lei
▲ 24,3% vs. 2024
Salariați
9
▲ 80,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, CAPITAL MAINTENANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.781.907 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 67,9%. Rezultatul net a fost un profit de 510.342 lei. Datoriile totale au crescut cu 28,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
Observații
  • Adresă cu multe firme — 18 firme la aceeași adresă.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44240676
Nr. Reg. Comerțului
J23/4095/2022 · EUID ROONRC.J23/4095/2022
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-05-10 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Glina Com. Glina
Adresă
JUD. ILFOV, SAT GLINA COM. GLINA, STR. ÎNVINGĂTORILOR, NR.14B · 18 firme aici
Cod poștal
77105
Contact declarat
38 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.781.907 lei
▲ 67,9%
Profit net
510.342 lei
▲ 24,3%
Datorii
984.738 lei
▲ 28,6%
Salariați
9
▲ +4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.546.305 lei2024: 2.847.471 lei2025: 4.781.907 lei4,78 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 295.362 lei2024: 410.524 lei2025: 510.342 lei510 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 52025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
10,7%
Creștere CA an/an
+67,9%
CA / salariat
531.323 lei
Datorii / active
46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
46,7%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+36,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.071.096 $114.311 $220.571 $474.397 $244.725 $9
2024619.352 $89.293 $166.547 $160.576 $126.882 $5
2023337.931 $64.549 $95.065 $164.720 $204.782 $4
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

17

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

YC
YK CONSTRUCT BUSINESS S.R.L.
CUI 53771294 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
AT
AUTO TRUCK BEST S.R.L.
CUI 47929471 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
PC
PETAND CONSTRUCT S.R.L.
CUI 47261746 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
AP
AMO PBD CONSTRUCT S.R.L.
CUI 46688855 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
MT
MS TERMO PCV S.R.L.
CUI 45638263 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
BA
BEST ART SECOND S.R.L.
CUI 45636815 · Comerț cu ridicata nespecializat

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Ilfov

CC
COPE CONSTRUCTII S.R.L.
CUI 54167114 · Sat Glina Com. Glina
YC
YK CONSTRUCT BUSINESS S.R.L.
CUI 53771294 · Sat Glina Com. Glina
PV
PRO VIS RESIDENCE TATAVURA S.R.L.
CUI 53196448 · Sat Glina Com. Glina
PV
PRO VIS RESIDENCE SABINA NR 1 S.R.L.
CUI 53181463 · Sat Glina Com. Glina
AS
ANDROCONS S.R.L.
CUI 53124468 · Sat Glina Com. Glina
CE
CITADELLA EXCAVATION S.R.L.
CUI 52771814 · Sat Glina Com. Glina

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CAPITAL MAINTENANCE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →