identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

DEEA ANDU CONCEPT S.R.L.

CAEN 4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 44279897J40/8609/2021Plătitor TVA din 2022Verificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
344mii lei
▼ 21,0% vs. 2024
Profit net · 2025
22mii lei
▼ 35,3% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. (CUI 44279897, nr. J40/8609/2021) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2021. Activitatea principală: comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719). Este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 344 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 343.714 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 21,0%. Rezultatul net a fost un profit de 22.068 lei. Datoriile totale au scăzut cu 51,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44279897
Nr. Reg. Comerțului
J40/8609/2021 · EUID ROONRC.J40/8609/2021
Cod CAEN
4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4712, 4791. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-05-17 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. LUICA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
40992
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

4 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 18 firme.

100 mN1234
  1. AUTOTEHNIC A.R.O. TOMA INTERTRANS SRL · 36 m · CAEN 4941
  2. NEDEROM NG S.R.L. · 105 m · CAEN 5540 · +5 firme la aceeași adresă
  3. MINDOR SRL · 110 m · CAEN 4639 · +31 firme la aceeași adresă
  4. CAUTIS J.R. SERV SRL · 119 m · CAEN 7820

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025344 mii lei▼ 21,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
109 mii218 mii326 mii435 mii2023 · cifră de afaceri: 426.859 lei2023 · profit net: 32.341 lei20232024 · cifră de afaceri: 435.277 lei2024 · profit net: 34.108 lei20242025 · cifră de afaceri: 343.714 lei344 mii2025 · profit net: 22.068 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
106 mii lei▼ 51,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4719 · 2.743 firme · mai sus decât 73% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 57% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
6,4% marjă · mai sus decât 65% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
6,4%
Creștere CA an/an
-21,0%
CA / salariat
171.857 lei
Datorii / active
42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15,0%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+6,1%/an
Grad de îndatorare
42%
Angajați, în timp
1 → 2 (2021–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025343.714−21,0%22.068−35,3%6,4%106.479253.314146.8352
2024435.277+2,0%34.108+5,5%7,8%219.306344.073124.7672
2023426.85932.3417,6%191.048281.70790.6592
Încă 2 ani de istoric (2021–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
120 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre DEEA ANDU CONCEPT S.R.L.

Este DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. o firmă activă?

Da. DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.10.2022 (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO44279897.

Ce cifră de afaceri are DEEA ANDU CONCEPT S.R.L.?

În 2025, DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 343.714 lei, în scădere cu 21,0% față de 2024, și un profit net de 22.068 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are DEEA ANDU CONCEPT S.R.L.?

În 2025, DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. datorii la ANAF?

DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul DEEA ANDU CONCEPT S.R.L.?

Sediul social declarat al DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. LUICA.

Ce activitate are DEEA ANDU CONCEPT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4719).

Când a fost înființată DEEA ANDU CONCEPT S.R.L.?

DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. a fost înregistrată pe 17.05.2021, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/8609/2021.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DEEA ANDU CONCEPT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala