identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

REVALMET COMPANY S.R.L.

CAEN 3821 — Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
CUI 44296022J20/752/2021Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,09mil lei
▼ 24,8% vs. 2024
Profit net · 2025
289mii lei
▼ 49,9% vs. 2024
Salariați
3
▲ 200,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, REVALMET COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.086.590 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 24,8%. Rezultatul net a fost un profit de 288.687 lei. Datoriile totale au scăzut cu 90,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44296022
Nr. Reg. Comerțului
J20/752/2021 · EUID ROONRC.J20/752/2021
Cod CAEN
3821 — Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-05-19 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Petroşani
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Mun. Petroşani
Adresă
JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. SAŞA, NR.1 · 3 firme aici
Cod poștal
332074

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.086.590 lei
▼ 24,8%
Profit net
288.687 lei
▼ 49,9%
Datorii
49.484 lei
▼ 90,7%
Salariați
3
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.447.674 lei2024: 2.772.881 lei2025: 2.086.590 lei2,09 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 430.558 lei2024: 575.750 lei2025: 288.687 lei289 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,8%
Creștere CA an/an
-24,8%
CA / salariat
695.530 lei
Datorii / active
5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
33,7%
Creștere medie anuală (2021–2025)
-18,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.086.590 lei288.687 lei49.484 lei905.766 lei856.282 lei3
20242.772.881 lei575.750 lei534.291 lei1.110.278 lei575.987 lei1
20232.447.674 lei430.558 lei356.706 lei1.392.355 lei1.035.649 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

S&
SOF & ELI INVEST S.R.L.
CUI 40123266 · Alte activități de creditare
LS
LINGURAR SAMIR OREAM & COMP SOCIETATE IN NUME COLECTIV
CUI 3363515 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
SOF & ELI INVEST S.R.L.40123266în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase · Hunedoara

ER
ECO REVALOR S.R.L.
CUI 52908815 · Mun. Petroşani
PE
POLY ECO RECYCLING S.R.L.
CUI 54791770 · Mun. Deva
FG
FIBER GREEN RECOVERY S.R.L.
CUI 52456361 · Sat Tâmpa Com. Băcia
DS
DEZAUTOLAND SIBI S.R.L.
CUI 49420350 · Sat Beriu Com. Beriu
KS
KALYMET S.R.L.
CUI 48501090 · Mun. Vulcan
NW
NELUŢU WASTE RECYCLING S.R.L.
CUI 47975753 · Mun. Hunedoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REVALMET COMPANY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →