identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

FIM PRESTIGE FACTORY S.R.L.

CAEN 220 — Exploatarea forestieră
CUI 44422295J32/1152/2021Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
613mii lei
▼ 48,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−103mii lei
▼ 510,5% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, FIM PRESTIGE FACTORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 612.562 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 48,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 103.321 lei. Datoriile totale au crescut cu 29,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (989.436 lei) depășesc activele totale (911.524 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-77.912 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-103.321 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44422295
Nr. Reg. Comerțului
J32/1152/2021 · EUID ROONRC.J32/1152/2021
Cod CAEN
220 — Exploatarea forestieră
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-06-11 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sălişte
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Sat Gura Râului Com. Gura Râului
Adresă
JUD. SIBIU, SAT GURA RÂULUI COM. GURA RÂULUI, STR. MAGAZIN, NR.772
Cod poștal
557095
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
612.562 lei
▼ 48,3%
Profit net
-103.321 lei
▼ 510,5%
Datorii
989.436 lei
▲ 29,1%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.058.758 lei2024: 1.184.135 lei2025: 612.562 lei613 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 46.946 lei2024: 25.169 lei2025: -103.321 lei−103 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-16,9%
Creștere CA an/an
-48,3%
CA / salariat
306.281 lei
Datorii / active
109%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-10,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025612.562 lei-103.321 lei989.436 lei911.524 lei-77.912 lei2
20241.184.135 lei25.169 lei766.455 lei791.864 lei25.409 lei2
20231.058.758 lei46.946 lei264.811 lei381.521 lei116.710 lei3
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Exploatarea forestieră · Sibiu

MF
MISU FOREST MT TRANS S.R.L.
CUI 54112151 · Sat Gura Râului Com. Gura Râului
VT
VLD TRANSINVEST S.R.L.
CUI 48186081 · Sat Gura Râului Com. Gura Râului
PE
PIN EXPLOATARE S.R.L.
CUI 47191420 · Sat Gura Râului Com. Gura Râului
FT
FOREST TUR S.R.L.
CUI 43695203 · Sat Gura Râului Com. Gura Râului
AF
ARSENIE FOREST S.R.L.
CUI 42349465 · Sat Gura Râului Com. Gura Râului
AF
AGRO-FOREST MOHAN S.R.L.
CUI 41160114 · Sat Gura Râului Com. Gura Râului

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FIM PRESTIGE FACTORY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →