identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

SEVEN FOUR DRINK S.R.L.

CAEN 4634 — Comerț cu ridicata al băuturilor
CUI 44424911J05/1522/2021Neplătitor TVAVerificat ANAF 27.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2024 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2024
18mii lei
▼ 82,0% vs. 2023
Profit net · 2024
3.486lei
▼ 88,3% vs. 2023
Salariați
0
Vechime
5ani
din 2021
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

SEVEN FOUR DRINK S.R.L. (CUI 44424911, nr. J05/1522/2021) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Oșorhei, județul Bihor, înființată în 2021. Activitatea principală: comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN 4634). Nu este plătitoare de TVA. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 18 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 27.10.2026.

În anul 2024, SEVEN FOUR DRINK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 18.387 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 82,0%. Rezultatul net a fost un profit de 3.486 lei. Datoriile totale au scăzut cu 35,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44424911
Nr. Reg. Comerțului
J05/1522/2021 · EUID ROONRC.J05/1522/2021
Cod CAEN
4634 — Comerț cu ridicata al băuturilor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-06-11 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Sat Oşorhei Com. Oşorhei
Adresă
JUD. BIHOR, SAT OŞORHEI COM. OŞORHEI, STR. 404
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
417360

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. REBECA TIRON S.R.L. · 39 m · CAEN 5610 · +1 firme la aceeași adresă
  2. LUCHEVA TRANSONIC S.R.L. · 47 m · CAEN 4941
  3. MARCRIS COM SRL · 51 m · CAEN 4634
  4. UTILMAN ACCES S.R.L. · 72 m · CAEN 7732
  5. ARMIN MEDICAL NORD S.R.L. · 115 m · CAEN 4646
  6. FOREST RESIDENCE S.R.L. · 137 m · CAEN 4120
  7. BNCHONOR S.R.L. · 155 m · CAEN 4211
  8. IT DATASPHERE S.R.L. · 203 m · CAEN 5829

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202418 mii lei▼ 82,0% față de 2023
Cifră de afaceriProfit net
26 mii51 mii77 mii102 mii2022 · cifră de afaceri: 21.132 lei2022 · profit net: 17.167 lei20222023 · cifră de afaceri: 102.327 lei2023 · profit net: 29.796 lei20232024 · cifră de afaceri: 18.387 lei18 mii2024 · profit net: 3.486 lei2024
Salariați
0
Datorii totale
18 mii lei▼ 35,4%
20222024

Indicatori 2024

Marjă netă
19,0%
Creștere CA an/an
-82,0%
Datorii / active
26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6,9%

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202418.387−82,0%3.486−88,3%19,0%18.10568.75450.6490
2023102.327+384%29.796+73,6%29,1%28.03975.20247.163—
202221.13217.16781,2%2.52219.88917.367—

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-10-27.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al băuturilor · Bihor

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre SEVEN FOUR DRINK S.R.L.

Este SEVEN FOUR DRINK S.R.L. o firmă activă?

Da. SEVEN FOUR DRINK S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 27.10.2026).

Este SEVEN FOUR DRINK S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, SEVEN FOUR DRINK S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 27.10.2026).

Ce cifră de afaceri are SEVEN FOUR DRINK S.R.L.?

În 2024, SEVEN FOUR DRINK S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 18.387 lei, în scădere cu 82,0% față de 2023, și un profit net de 3.486 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are SEVEN FOUR DRINK S.R.L.?

În 2024, SEVEN FOUR DRINK S.R.L. a raportat un număr mediu de 0 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este SEVEN FOUR DRINK S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care SEVEN FOUR DRINK S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 02.10.2026.

Are SEVEN FOUR DRINK S.R.L. datorii la ANAF?

SEVEN FOUR DRINK S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul SEVEN FOUR DRINK S.R.L.?

Sediul social declarat al SEVEN FOUR DRINK S.R.L. este în JUD. BIHOR, SAT OŞORHEI COM. OŞORHEI, STR. 404.

Ce activitate are SEVEN FOUR DRINK S.R.L.?

Activitatea principală declarată a SEVEN FOUR DRINK S.R.L. este „Comerț cu ridicata al băuturilor” (cod CAEN 4634).

Când a fost înființată SEVEN FOUR DRINK S.R.L.?

SEVEN FOUR DRINK S.R.L. a fost înregistrată pe 11.06.2021, cu numărul de ordine în registrul comerțului J05/1522/2021.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SEVEN FOUR DRINK S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala