identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

DAN & IOAN CAR S.R.L.

CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
CUI 44490141J2021002974124Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
63mii lei
▼ 10,8% vs. 2024
Profit net · 2025
21mii lei
▼ 8,2% vs. 2024
Salariați
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, DAN & IOAN CAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 62.987 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 10,8%. Rezultatul net a fost un profit de 20.976 lei. Datoriile totale au crescut cu 4.484,0% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44490141
Nr. Reg. Comerțului
J2021002974124 · EUID ROONRC.J2021002974124
Cod CAEN
4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-06-24 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. AIUDULUI, NR.38A · 8 firme aici
Cod poștal
400388
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
62.987 lei
▼ 10,8%
Profit net
20.976 lei
▼ 8,2%
Datorii
18.015 lei
▲ 4.484,0%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 95.652 lei2024: 70.578 lei2025: 62.987 lei63 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 51.768 lei2024: 22.850 lei2025: 20.976 lei21 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
33,3%
Creștere CA an/an
-10,8%
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,9%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+36,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202562.987 lei20.976 lei18.015 lei38.530 lei21.216 lei
202470.578 lei22.850 lei393 lei38.816 lei39.107 lei
202395.652 lei51.768 lei2.382 lei54.401 lei52.019 lei
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

7

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ES
EMERICEKE S.R.L.
CUI 48223180 · Transporturi cu taxiuri
MM
MIRCEA M TAXI S.R.L.
CUI 48213160 · Transporturi cu taxiuri
C&
CALIN & VIOREL CAR S.R.L.
CUI 43088210 · Transporturi cu taxiuri
MA
MATVIO AUTO S.R.L.
CUI 41792285 · Transporturi cu taxiuri
VS
VIO SENIOR SRL
CUI 32865507 · Transporturi cu taxiuri
AD
ALPHANUMERIC SRL-D
CUI 31521343 · Activități de testări și analize tehnice

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · Cluj

YM
YZY MARYCARS S.R.L.
CUI 55505221 · Mun. Cluj-Napoca
KS
KIKIRIKA SPEED S.R.L.
CUI 55502756 · Mun. Cluj-Napoca
DS
DRIVIX S.R.L.
CUI 55487400 · Mun. Cluj-Napoca
CT
CASI TRAVEL S.R.L.
CUI 55447597 · Mun. Cluj-Napoca
US
URBANOGO S.R.L.
CUI 55410857 · Mun. Cluj-Napoca
SA
SZTI-A S.R.L.
CUI 55402870 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DAN & IOAN CAR S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →