identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

HEAVY SMOKE AND FIREWORKS S.R.L.

CAEN 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
CUI 44498692J05/1656/2021Plătitor TVA din 2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
62mii lei
▲ 72,8% vs. 2024
Profit net · 2025
1.100lei
▲ 104,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, HEAVY SMOKE AND FIREWORKS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 62.477 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 72,8%. Rezultatul net a fost un profit de 1.100 lei. Datoriile totale au crescut cu 94,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (82.873 lei) depășesc activele totale (50.795 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-32.078 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44498692
Nr. Reg. Comerțului
J05/1656/2021 · EUID ROONRC.J05/1656/2021
Cod CAEN
9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-06-25 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Beiuş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Mun. Beiuş
Adresă
JUD. BIHOR, MUN. BEIUŞ, STR. VIILE CERMAI, NR.2 · 5 firme aici
Cod poștal
415200

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
62.477 lei
▲ 72,8%
Profit net
1.100 lei
▲ 104,2%
Datorii
82.873 lei
▲ 94,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 6.780 lei2024: 36.156 lei2025: 62.477 lei62 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -7.393 lei2024: -25.985 lei2025: 1.100 lei1.10020232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,8%
Creștere CA an/an
+72,8%
CA / salariat
62.477 lei
Datorii / active
163%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202562.477 lei1.100 lei82.873 lei50.795 lei-32.078 lei1
202436.156 lei-25.985 lei42.552 lei9.374 lei-33.178 lei1
20236.780 lei-7.393 lei32.030 lei24.837 lei-7.193 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SF
SUDURĂ FĂRCUŢ S.R.L.
CUI 48616286 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
SR
SRGRAC SRL
CUI 37516559 · Întreținerea și repararea autovehiculelor
HS
HAUTECH S.R.L.
CUI 15358415 · Lucrări de instalații tehnico-sanitare
SE
SANES EXIM S.R.L.
CUI 7206793 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități recreative și distractive n.c.a. · Bihor

AE
ABF EVENTS S.R.L.
CUI 51943032 · Mun. Beiuş
IP
IPA PIROTEHNIC S.R.L.
CUI 50597259 · Mun. Beiuş
MM
MAGENTA MOTOFOX S.R.L.
CUI 45549468 · Mun. Beiuş
HC
HAPPY CARLA S.R.L.
CUI 43669638 · Mun. Beiuş
LS
LUXTEAMART S.R.L.
CUI 33332731 · Mun. Beiuş
UA
UNIVERSAL ARTIST S.R.L.
CUI 55091847 · Mun. Oradea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HEAVY SMOKE AND FIREWORKS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →