identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

SUMAQ YATRA S.R.L.

CAEN 7912 — Activități ale tur-operatorilor
CUI 44500857J40/11081/2021Plătitor TVA din 2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
334mii lei
▲ 24,2% vs. 2024
Profit net · 2025
214mii lei
▲ 13,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, SUMAQ YATRA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 333.730 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 24,2%. Rezultatul net a fost un profit de 213.696 lei. Datoriile totale au crescut cu 141,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44500857
Nr. Reg. Comerțului
J40/11081/2021 · EUID ROONRC.J40/11081/2021
Cod CAEN
7912 — Activități ale tur-operatorilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-06-28 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. CEASORNICULUI, NR.9 · 3 firme aici
Cod poștal
14111
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-29 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
333.730 lei
▲ 24,2%
Profit net
213.696 lei
▲ 13,4%
Datorii
1.971.405 lei
▲ 141,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 276.403 lei2024: 268.672 lei2025: 333.730 lei334 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 116.089 lei2024: 188.490 lei2025: 213.696 lei214 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
64,0%
Creștere CA an/an
+24,2%
CA / salariat
333.730 lei
Datorii / active
89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
81,4%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+105,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202574.752 $47.866 $441.574 $498.640 $58.769 $1
202458.439 $40.998 $177.886 $253.101 $75.841 $1
202360.405 $25.370 $68.468 $103.534 $35.008 $1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-29.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

KA
KALAMIS SRL
CUI 14154387 · Lucrări de instalații electrice
AC
ARIELLO COMIMPEX & TURISM S.R.L.
CUI 1576754 · Activități de servicii anexe transportului pe apă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale tur-operatorilor · Municipiul București

HS
HERMON S.R.L.
CUI 55514432 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TS
TONIA SPORTS TRAVEL S.R.L.
CUI 54797217 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NJ
NUMA JOURNEYS S.R.L.
CUI 54746280 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VD
VACANTA DIRECTA GLOBAL S.R.L.
CUI 52928065 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MT
METATRON TRAVEL S.R.L.
CUI 52363700 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FT
FLY TRAVEL CONCEPT S.R.L.
CUI 51922390 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SUMAQ YATRA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →