identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

ESAT IARY RECRUITMENT S.R.L.

CAEN 7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
CUI 44590310J29/1747/2021Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212023 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2023
166mii lei
▼ 67,8% vs. 2022
Profit net · 2023
−118mii lei
▼ 190,9% vs. 2022
Salariați
3
▼ 25,0% vs. 2022
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2023, ESAT IARY RECRUITMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 166.255 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 67,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 118.463 lei. Datoriile totale au crescut cu 47,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-118.463 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44590310
Nr. Reg. Comerțului
J29/1747/2021 · EUID ROONRC.J29/1747/2021
Cod CAEN
7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7020. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-07-14 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Ploieşti
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. LUCEAFĂRULUI, NR.2 · 8 firme aici
Cod poștal
100336
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2023)
166.255 lei
▼ 67,8%
Profit net
-118.463 lei
▼ 190,9%
Datorii
306.477 lei
▲ 47,0%
Salariați
3
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 353.149 lei2022: 515.990 lei2023: 166.255 lei166 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 206.280 lei2022: 130.300 lei2023: -118.463 lei−118 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 32022: 42023: 3320212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-71,3%
Creștere CA an/an
-67,8%
CA / salariat
55.418 lei
Datorii / active
61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-60,1%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023166.255 lei-118.463 lei306.477 lei503.742 lei197.265 lei3
2022515.990 lei130.300 lei208.528 lei524.255 lei315.727 lei4
2021353.149 lei206.280 lei30.391 lei236.871 lei206.480 lei3

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

7

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CE
CHRR ESAT RECRUITMENT S.R.L.
CUI 51972607 · Activități de consultanță în afaceri și management
ED
ESAT DIAR RECRUIT S.R.L.
CUI 50578699 · Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
EC
ESAT CHR PLACEMENT S.R.L.
CUI 44590329 · Activități de consultanță în afaceri și management
GM
GEO MODERN HOUSE DESIGN S.R.L.
CUI 41322674 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
VB
VIOLETA BOUTIQUE FLOWER S.R.L.
CUI 41322232 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
AC
ARIVAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 25299340 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme similare

Activități de consultanță pentru afaceri și management · Prahova

AC
AM CONSULTANŢĂ & MANAGEMENT S.R.L.
CUI 50977282 · Mun. Ploieşti
TL
TITE LIMITED S.R.L.
CUI 50708500 · Mun. Ploieşti
SS
SERIVOX S.R.L.
CUI 50645569 · Mun. Ploieşti
SA
SYNERGY ACQUIRE PARTNERS S.R.L.
CUI 50617402 · Mun. Ploieşti
TS
TOP SCOUTING S.R.L.
CUI 50051884 · Mun. Ploieşti
UP
UNITED PROFESIONAL SERVICES S.R.L.
CUI 49982528 · Mun. Ploieşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-15Inactivitate fiscalăActivInactiv fiscal
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ESAT IARY RECRUITMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →