identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

GM MAG INVEST S.R.L.

CAEN 2573 — Fabricarea uneltelor
CUI 44648226J03/1800/2021Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
472mii lei
▼ 2,0% vs. 2024
Profit net · 2025
262mii lei
▼ 30,0% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, GM MAG INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 471.504 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 2,0%. Rezultatul net a fost un profit de 262.326 lei. Datoriile totale au crescut cu 9,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44648226
Nr. Reg. Comerțului
J03/1800/2021 · EUID ROONRC.J03/1800/2021
Cod CAEN
2573 — Fabricarea uneltelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 2563. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-07-27 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Mun. Câmpulung
Adresă
JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, STR. GRUIULUI, NR.23 · 4 firme aici
Cod poștal
115100
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
471.504 lei
▼ 2,0%
Profit net
262.326 lei
▼ 30,0%
Datorii
45.357 lei
▲ 9,7%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 531.681 lei2024: 481.075 lei2025: 471.504 lei472 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 439.425 lei2024: 374.721 lei2025: 262.326 lei262 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
55,6%
Creștere CA an/an
-2,0%
CA / salariat
235.752 lei
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
74,3%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+41,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025471.504 lei262.326 lei45.357 lei398.534 lei353.177 lei2
2024481.075 lei374.721 lei41.357 lei419.096 lei377.739 lei1
2023531.681 lei439.425 lei9.468 lei450.117 lei440.649 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MT
MGA TOOLS SERVICE SRL-D
CUI 36904110 · Fabricarea uneltelor
BT
BRAVE TOUR SRL
CUI 24168240 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
MC
MOLOIU CRISTIAN ASOCIATIE FAMILIALA
CUI 14642140 · Fabricarea de motoare și turbine (cu excepția celor pentru avioane, autovehicule și motociclete)

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MGA TOOLS SERVICE SRL-D36904110radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea uneltelor · Argeș

HM
HIU MARIAN SCULER S.R.L.
CUI 49612703 · Mun. Câmpulung
IM
IONUŢ METAL TOOLS S.R.L.
CUI 49380719 · Mun. Câmpulung
D&
D & C METAL STAR S.R.L.
CUI 48476417 · Mun. Câmpulung
V&
VASILE & MATRIŢE S.R.L.
CUI 45873811 · Mun. Câmpulung
CT
COP TOOLS & DIES S.R.L.
CUI 41650930 · Mun. Câmpulung
TM
TOP MECANIC FLORIAN S.R.L.
CUI 41310602 · Mun. Câmpulung

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GM MAG INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →