identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

SLF ROMBEAUTY S.R.L.

CAEN 4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
CUI 44649361J2021012903408Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Conducerea firmei · 5 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
14,56mil lei
▲ 127,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−1,54mil lei
▼ 318,5% vs. 2024
Salariați
65
▲ 400,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, SLF ROMBEAUTY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 14.557.540 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 127,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.541.790 lei. Datoriile totale au crescut cu 169,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 65.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-1.541.790 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44649361
Nr. Reg. Comerțului
J2021012903408 · EUID ROONRC.J2021012903408
Cod CAEN
4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-07-27 (5 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR TIPOGRAFILOR, NR.29
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
14.557.540 lei
▲ 127,5%
Profit net
-1.541.790 lei
▼ 318,5%
Datorii
8.184.812 lei
▲ 169,7%
Salariați
65
▲ +52
Evoluția profitului net
2023: -19.462 lei2024: 705.585 lei2025: -1.541.790 lei−1,54 mil20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-10,6%
Creștere CA an/an
+127,5%
CA / salariat
223.962 lei
Datorii / active
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-21,1%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202514.557.540 lei-1.541.790 lei8.184.812 lei15.409.586 lei7.294.321 lei65
20246.399.119 lei705.585 lei3.034.957 lei5.329.816 lei2.336.111 lei13
2023-19.462 lei120.827 lei725.612 lei630.528 lei

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate

FirmăCUIStare
SC FASHION LIFESTYLE&DISTRIBUTION SRL29389594în funcțiune
SPORT COUTURE SRL16494954în funcțiune
SPORT COUTURE TRADING GROUP S.R.L.43335352în funcțiune
BOSTON CONSULTING & MANAGEMENT SRL25407361în funcțiune
DIVERCA PROPERTIES SRL19082656în funcțiune
GOYA DIGITAL S.R.L.44036065în funcțiune
MAISON COUTURE TRADING S.R.L.44661799în funcțiune
THE LUXURY DIVISION SRL23010674în funcțiune

Firma are 5 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · Municipiul București

TA
THE AYURVEDA EXPERIENCE S.R.L.
CUI 55431221 · Sector 1 Mun. Bucureşti
RS
RIORA S.R.L.
CUI 55419988 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MP
MALIK PRIVE S.R.L.
CUI 55206637 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MN
MYPARFUM NORD S.R.L.
CUI 54777821 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DC
DIVE COSMETICS S.R.L.
CUI 54727211 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VG
VITAMIN GLOBAL S.R.L.
CUI 54653068 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SLF ROMBEAUTY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →