identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

MALDI SALES S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 44653966J40/12953/2021Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
299mii lei
▲ 2,5% vs. 2022
Profit net · 2023
35mii lei
▼ 57,9% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2023, MALDI SALES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 299.319 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,5%. Rezultatul net a fost un profit de 35.221 lei. Datoriile totale au scăzut cu 84,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44653966
Nr. Reg. Comerțului
J40/12953/2021 · EUID ROONRC.J40/12953/2021
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-07-28 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, DRUMUL GURA CALIŢEI, NR.63-65, CAMERA 2, BL.2, ET.2, AP.33 · 2 firme aici
Cod poștal
32604
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2023)
299.319 lei
▲ 2,5%
Profit net
35.221 lei
▼ 57,9%
Datorii
5.610 lei
▼ 84,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 264.199 lei2022: 291.975 lei2023: 299.319 lei299 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 152.961 lei2022: 83.661 lei2023: 35.221 lei35 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 12022: 12023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
11,8%
Creștere CA an/an
+2,5%
CA / salariat
299.319 lei
Datorii / active
14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,3%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023299.319 lei35.221 lei5.610 lei41.071 lei35.461 lei1
2022291.975 lei83.661 lei36.448 lei123.270 lei86.822 lei1
2021264.199 lei152.961 lei5.234 lei158.395 lei153.161 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MS
MAURI STORE S.R.L.
CUI 50113227 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AFRO BOUTIQUE S.R.L.52593423în funcțiune
BLUCAR CONCEPT SRL33352755radiată
MAURI STORE S.R.L.50113227radiată
PUNTASTORE S.R.L.46920431radiată
VAM BOUTIQUE S.R.L.44651639radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Municipiul București

BG
BONMART GREEN S.R.L.
CUI 55488996 · Sector 3 Mun. Bucureşti
YS
YOBRIK S.R.L.
CUI 55477261 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MA
MEDITATION AND MANIFESTATION S.R.L.
CUI 55475554 · Sector 3 Mun. Bucureşti
TS
TXTRADE S.R.L.
CUI 55455760 · Sector 3 Mun. Bucureşti
JE
JINMALL EURO S.R.L.
CUI 55427468 · Sector 3 Mun. Bucureşti
TS
TIVREZ S.R.L.
CUI 55423857 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MALDI SALES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →