identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

VĂTĂMARE S.O.S. RCA S.R.L.

CAEN 7711 — Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CUI 44676242J2021001885292Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
234mii lei
▼ 13,5% vs. 2022
Profit net · 2023
166mii lei
▲ 12,0% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2023, VĂTĂMARE S.O.S. RCA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 233.900 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 13,5%. Rezultatul net a fost un profit de 165.594 lei. Datoriile totale au scăzut cu 31,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44676242
Nr. Reg. Comerțului
J2021001885292 · EUID ROONRC.J2021001885292
Cod CAEN
7711 — Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-08-02 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. LISABONA, NR.1, AP.7 · 10 firme aici
Cod poștal
300603
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2023)
233.900 lei
▼ 13,5%
Profit net
165.594 lei
▲ 12,0%
Datorii
13.404 lei
▼ 31,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 252.842 lei2022: 270.341 lei2023: 233.900 lei234 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 236.918 lei2022: 147.832 lei2023: 165.594 lei166 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 12022: 12023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
70,8%
Creștere CA an/an
-13,5%
CA / salariat
233.900 lei
Datorii / active
4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
52,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023233.900 lei165.594 lei13.404 lei327.028 lei313.624 lei1
2022270.341 lei147.832 lei19.587 lei167.617 lei148.030 lei1
2021252.842 lei236.918 lei4.494 lei241.612 lei237.118 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme conectate

9

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CU
CONDOR UBR RR S.R.L.
CUI 50092620 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a
CC
CRADEN CONS S.R.L.
CUI 49509687 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
AH
ADRIAN HOLZTRANSPORT S.R.L.
CUI 46960770 · Transporturi rutiere de mărfuri
WW
WORLD WASTE RECYCLING S.R.L.
CUI 46165325 · Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
WF
WOLF FINANCES S.R.L.
CUI 43396210 · Activități de consultanță pentru afaceri și management
MB
MAY-BE INVESTMENT S.R.L.
CUI 43283431 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
BLAVYALEX IMPEX SRL35143968în funcțiune
CRADEN CONS S.R.L.49509687în funcțiune
MAY-BE INVESTMENT S.R.L.43283431în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · Timiș

WR
WEST RENT CAR S.R.L.
CUI 55090159 · Mun. Timişoara
BU
BTS URBAN RIDE S.R.L.
CUI 54921616 · Mun. Timişoara
PD
PRIME DRIVE X S.R.L.
CUI 54712482 · Mun. Timişoara
MT
MCI TRANSPORT & ELECTRICAL S.R.L.
CUI 54334450 · Mun. Timişoara
BS
BLURENT S.R.L.
CUI 54281819 · Mun. Timişoara
RP
RSM PRO TRANS S.R.L.
CUI 54140100 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VĂTĂMARE S.O.S. RCA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →