identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

3M MANAGEMENT TRAVEL S.R.L.

CAEN 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CUI 44712221J2021002673131Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
92mii lei
▲ 125,0% vs. 2024
Profit net · 2025
52mii lei
▲ 488,8% vs. 2024
Salariați
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, 3M MANAGEMENT TRAVEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 91.707 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 125,0%. Rezultatul net a fost un profit de 52.129 lei. Datoriile totale au scăzut cu 12,9% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (157.377 lei) depășesc activele totale (37.819 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-119.558 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44712221
Nr. Reg. Comerțului
J2021002673131 · EUID ROONRC.J2021002673131
Cod CAEN
5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-08-09 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Sat 2 Mai Com. Limanu
Adresă
JUD. CONSTANŢA, SAT 2 MAI COM. LIMANU, STR. TINERETULUI, NR.191A · 2 firme aici
Cod poștal
907161
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
91.707 lei
▲ 125,0%
Profit net
52.129 lei
▲ 488,8%
Datorii
157.377 lei
▼ 12,9%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 112.911 lei2024: 40.760 lei2025: 91.707 lei92 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 13.267 lei2024: -13.407 lei2025: 52.129 lei52 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
56,8%
Creștere CA an/an
+125,0%
Datorii / active
416%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+69,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202591.707 lei52.129 lei157.377 lei37.819 lei-119.558 lei
202440.760 lei-13.407 lei180.755 lei9.068 lei-171.687 lei
2023112.911 lei13.267 lei180.052 lei21.771 lei-158.281 lei
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CM
C&L MANAGEMENT TRAVEL S.R.L.
CUI 48864982 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
C&L MANAGEMENT TRAVEL S.R.L.48864982în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · Constanța

K&
KAW & PPW HOLIDAY S.R.L.
CUI 49913404 · Sat 2 Mai Com. Limanu
GH
GIA HOLIDAY S.R.L.
CUI 49827516 · Sat 2 Mai Com. Limanu
M&
M & N CRIS S.R.L.
CUI 49554718 · Sat 2 Mai Com. Limanu
CM
C&L MANAGEMENT TRAVEL S.R.L.
CUI 48864982 · Sat 2 Mai Com. Limanu
RT
ROXVAL TURISM S.R.L.
CUI 47996373 · Sat 2 Mai Com. Limanu
SF
SEVEN FRIDAY S.R.L.
CUI 47731759 · Sat 2 Mai Com. Limanu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
3M MANAGEMENT TRAVEL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →