identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

RFAN LIGHTING S.R.L.

CAEN 4643 — Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
CUI 44726650J23/4912/2021Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
14,53mil lei
▲ 9,5% vs. 2024
Profit net · 2025
2,15mil lei
▲ 105,9% vs. 2024
Salariați
8
▼ 11,1% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, RFAN LIGHTING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 14.534.820 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 9,5%. Rezultatul net a fost un profit de 2.145.331 lei. Datoriile totale au crescut cu 12,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44726650
Nr. Reg. Comerțului
J23/4912/2021 · EUID ROONRC.J23/4912/2021
Cod CAEN
4643 — Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-08-11 (5 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
14.534.820 lei
▲ 9,5%
Profit net
2.145.331 lei
▲ 105,9%
Datorii
7.472.675 lei
▲ 12,2%
Salariați
8
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 12.752.410 lei2024: 13.267.955 lei2025: 14.534.820 lei14,53 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 476.092 lei2024: 1.042.128 lei2025: 2.145.331 lei2,15 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 92025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,8%
Creștere CA an/an
+9,5%
CA / salariat
1.816.853 lei
Datorii / active
76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
88,8%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+114,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202514.534.820 lei2.145.331 lei7.472.675 lei9.878.037 lei2.416.302 lei8
202413.267.955 lei1.042.128 lei6.662.579 lei7.751.644 lei1.094.971 lei9
202312.752.410 lei476.092 lei4.230.825 lei4.886.276 lei661.436 lei6
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BIO VIDA CONCEPT S.R.L.48023360în dizolvare
INTELLIGENT HOME DECO & FURNITURE S.R.L.48565069în funcțiune
INTERNATIONAL PREMIUM CONSTRUCTIONS S.R.L.50279450în funcțiune
SUNLIGHT COOL GIFT S.R.L.47653251în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · Ilfov

SA
SIMSIM ACTIV S.R.L.
CUI 48915709 · Sat Fundeni Com. Dobroeşti
HR
HAUSBERG ROMANIA S.R.L.
CUI 46446380 · Sat Fundeni Com. Dobroeşti
ER
ESMERALDA RUYA SRL
CUI 35144882 · Sat Fundeni Com. Dobroeşti
H9
HAODI 999 IMPEX SRL
CUI 15096438 · Sat Fundeni Com. Dobroeşti
ZI
ZHANGS IMPEX 999 SRL
CUI 12660213 · Sat Fundeni Com. Dobroeşti
PD
PJA DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 53257294 · Sat Afumaţi Com. Afumaţi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RFAN LIGHTING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →