identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

IZANICELENA COMPANY S.R.L.

CAEN 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
CUI 44742400J39/856/2021Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
264mii lei
▲ 153,8% vs. 2023
Profit net · 2024
50mii lei
▲ 244,5% vs. 2023
Salariați
1
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
În anul 2024, IZANICELENA COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 263.974 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 153,8%. Rezultatul net a fost un profit de 50.357 lei. Datoriile totale au crescut cu 224,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44742400
Nr. Reg. Comerțului
J39/856/2021 · EUID ROONRC.J39/856/2021
Cod CAEN
9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-08-16 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Unirea Orş. Odobeşti
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT UNIREA ORŞ. ODOBEŞTI, STR. SIMION MEHEDINŢI, NR.13 · 3 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2024)
263.974 lei
▲ 153,8%
Profit net
50.357 lei
▲ 244,5%
Datorii
170.378 lei
▲ 224,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 105.636 lei2023: 104.029 lei2024: 263.974 lei264 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 22.856 lei2023: 14.617 lei2024: 50.357 lei50 mii20222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
19,1%
Creștere CA an/an
+153,8%
CA / salariat
263.974 lei
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
57,2%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024263.974 lei50.357 lei170.378 lei258.408 lei88.030 lei1
2023104.029 lei14.617 lei52.568 lei90.241 lei37.673 lei
2022105.636 lei22.856 lei83.933 lei106.989 lei23.056 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2021–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
3.300 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

FE
FUNPLAY EVENTS S.R.L.
CUI 54679726 · Alte activități recreative și distractive n.c.a.
ES
EUROPRESTIGE S.R.L.
CUI 51587997 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
FUNPLAY EVENTS S.R.L.54679726în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități recreative și distractive n.c.a. · Vrancea

FE
FUNPLAY EVENTS S.R.L.
CUI 54679726 · Sat Unirea Orş. Odobeşti
NA
NEW AVENTURA S.R.L.
CUI 52677087 · Sat Unirea Orş. Odobeşti
KE
K9 EVENTS S.R.L.
CUI 55061404 · Mun. Focşani
DC
DII CĂLUŢ S.R.L.
CUI 54934888 · Sat Ploscuţeni Com. Ploscuţeni
JS
JOVIX S.R.L.
CUI 54478420 · Sat Podu Lacului Com. Poiana Cristei
J&
JOACĂ & BUCURIE S.R.L.
CUI 54072073 · Mun. Focşani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2023-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IZANICELENA COMPANY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →