identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

CLS4INSTAL SPY S.R.L.

CAEN 8020 — Activități de servicii privind sistemele de securizare
CUI 44763411J35/3340/2021Plătitor TVA din 2022TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
559mii lei
▼ 5,9% vs. 2024
Profit net · 2025
50mii lei
▼ 61,7% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2023
În anul 2025, CLS4INSTAL SPY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 559.211 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 5,9%. Rezultatul net a fost un profit de 49.750 lei. Datoriile totale au crescut cu 135,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44763411
Nr. Reg. Comerțului
J35/3340/2021 · EUID ROONRC.J35/3340/2021
Cod CAEN
8020 — Activități de servicii privind sistemele de securizare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 8009. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-08-19 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
559.211 lei
▼ 5,9%
Profit net
49.750 lei
▼ 61,7%
Datorii
267.995 lei
▲ 135,1%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 280.152 lei2024: 594.479 lei2025: 559.211 lei559 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 111.334 lei2024: 129.810 lei2025: 49.750 lei50 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,9%
Creștere CA an/an
-5,9%
CA / salariat
279.606 lei
Datorii / active
50%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16,5%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+178,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025559.211 lei49.750 lei267.995 lei531.912 lei302.008 lei2
2024594.479 lei129.810 lei113.993 lei366.251 lei252.258 lei1
2023280.152 lei111.334 lei110.264 lei232.712 lei122.448 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
41.913 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de servicii privind sistemele de securizare · Timiș

LS
LNI SMART ZONE TM S.R.L.
CUI 50778182 · Mun. Timişoara
MS
MEZ SECURITY S.R.L.
CUI 50358545 · Mun. Timişoara
S&
SECURITY & FIRE TEAM S.R.L.
CUI 50204155 · Sat Becicherecu Mic Com. Becicherecu Mic
GR
GALEELEO ROMANIA S.R.L.
CUI 50065154 · Mun. Timişoara
DB
DVR BEST SECURITY S.R.L.
CUI 48473330 · Sat Bazosu Nou Com. Bucovăţ
NP
NORANET PRO S.R.L.
CUI 45101579 · Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CLS4INSTAL SPY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →