identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

C&N FUTURE COLOR DESIGN S.R.L.

CAEN 4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
CUI 44850585J12/4211/2021Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
378mii lei
▲ 158,7% vs. 2024
Profit net · 2025
190mii lei
▲ 110,7% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, C&N FUTURE COLOR DESIGN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 377.771 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 158,7%. Rezultatul net a fost un profit de 189.714 lei. Datoriile totale au scăzut cu 70,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44850585
Nr. Reg. Comerțului
J12/4211/2021 · EUID ROONRC.J12/4211/2021
Cod CAEN
4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-09-06 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Someşu Rece Com. Gilău
Adresă
JUD. CLUJ, SAT SOMEŞU RECE COM. GILĂU, SOMEŞU RECE, NR.253
Cod poștal
407312

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
377.771 lei
▲ 158,7%
Profit net
189.714 lei
▲ 110,7%
Datorii
37.228 lei
▼ 70,7%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 295.668 lei2024: 146.048 lei2025: 377.771 lei378 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 211.224 lei2024: 90.033 lei2025: 189.714 lei190 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
50,2%
Creștere CA an/an
+158,7%
CA / salariat
188.886 lei
Datorii / active
16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+96,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202574.908 €37.619 €7.382 €45.048 €37.666 €2
202429.359 €18.099 €25.574 €43.750 €18.177 €1
202359.774 €42.703 €4.345 €47.096 €42.751 €1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FRC COLOR S.R.L.49034219radiată
NATURE QUIN S.R.L.49034138radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · Cluj

AB
ALFA BAU S.R.L.
CUI 54545619 · Sat Măguri-Răcătău Com. Măguri-Răcătău
AS
AQUATILE S.R.L.
CUI 54464719 · Mun. Cluj-Napoca
MS
MORAMET S.R.L.
CUI 54023216 · Mun. Cluj-Napoca
JS
JEFANI S.R.L.
CUI 54005163 · Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu
GS
GRIDON S.R.L.
CUI 53351177 · Mun. Cluj-Napoca
CO
CUSTOM OFFROAD S.R.L.
CUI 53058097 · Sat Jucu de Sus Com. Jucu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
C&N FUTURE COLOR DESIGN S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →