identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

MCM SAFETY MED S.R.L.

CAEN 7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CUI 44850917J2021001724328Plătitor TVA din 2024TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
762mii lei
▲ 57,7% vs. 2024
Profit net · 2025
166mii lei
▲ 7,5% vs. 2024
Salariați
5
▲ 66,7% vs. 2024
Contracte publice
6
SEAP · activ 2026
În anul 2025, MCM SAFETY MED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 761.787 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 57,7%. Rezultatul net a fost un profit de 166.088 lei. Datoriile totale au crescut cu 191,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44850917
Nr. Reg. Comerțului
J2021001724328 · EUID ROONRC.J2021001724328
Cod CAEN
7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-09-06 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mediaş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Mediaş
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, ALEEA BUZIAŞ, NR.3A, DEMISOL, SC.B, AP.4
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
761.787 lei
▲ 57,7%
Profit net
166.088 lei
▲ 7,5%
Datorii
202.085 lei
▲ 191,5%
Salariați
5
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 293.322 lei2024: 482.941 lei2025: 761.787 lei762 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 69.365 lei2024: 154.534 lei2025: 166.088 lei166 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
21,8%
Creștere CA an/an
+57,7%
CA / salariat
152.357 lei
Datorii / active
55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+99,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025761.787 lei166.088 lei202.085 lei369.110 lei166.328 lei5
2024482.941 lei154.534 lei69.317 lei224.788 lei154.774 lei3
2023293.322 lei69.365 lei22.632 lei92.934 lei69.605 lei3
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Contracte publice (SEAP)

6

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
4.560 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
5
Valoare totală
23.200 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · Sibiu

MR
MDT RISK & SAFETY S.R.L.
CUI 55242362 · Mun. Mediaş
EW
ENVIRONEX WESTMOUNT S.R.L.
CUI 51142239 · Mun. Mediaş
SW
SAFE WOLF SCHIELD S.R.L.
CUI 41209374 · Mun. Mediaş
RC
ROM CONSULT LTD SRL
CUI 16928239 · Mun. Mediaş
EU
EURORESSOURCES SRL
CUI 15234123 · Mun. Mediaş
BO
BLACK ONYX SRL
CUI 4458729 · Mun. Mediaş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MCM SAFETY MED S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →