identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

FNC COGEALAC COOPERATIVĂ AGRICOLĂ

CAEN 4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CUI 44890199C2021000013130Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
11,81mil lei
▲ 29,1% vs. 2024
Profit net · 2025
176mii lei
▼ 27,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, FNC COGEALAC COOPERATIVĂ AGRICOLĂ a raportat o cifră de afaceri de 11.813.708 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 29,1%. Rezultatul net a fost un profit de 176.182 lei. Datoriile totale au crescut cu 53,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44890199
Nr. Reg. Comerțului
C2021000013130 · EUID ROONRC.C2021000013130
Cod CAEN
4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Formă juridică
ALTE FORME JURIDICE
Data înregistrării
2021-09-13 (4 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.cooperatista-cooperative agricole

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Sat Cogealac Com. Cogealac
Adresă
JUD. CONSTANŢA, SAT COGEALAC COM. COGEALAC, STR. MARE, NR.72 · 5 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
70 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
11.813.708 lei
▲ 29,1%
Profit net
176.182 lei
▼ 27,5%
Datorii
5.137.915 lei
▲ 53,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 7.224.983 lei2024: 9.148.586 lei2025: 11.813.708 lei11,81 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 303.693 lei2024: 242.971 lei2025: 176.182 lei176 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,5%
Creștere CA an/an
+29,1%
CA / salariat
11.813.708 lei
Datorii / active
41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23,0%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+53,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202511.813.708 lei176.182 lei5.137.915 lei12.420.396 lei765.392 lei1
20249.148.586 lei242.971 lei3.356.355 lei3.945.565 lei589.210 lei1
20237.224.983 lei303.693 lei3.832.142 lei4.180.306 lei348.164 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BS
BUTI SPEED CURIER S.R.L.
CUI 46758314 · Alte activități poștale și de curier
AF
AV FAMOUS SWEETS SRL
CUI 36726218 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
AP
ANDIAL PERFORMANCE S.R.L.
CUI 26449241 · Activități auxiliare pentru producția vegetală
DA
DIVERS ANDIAL UNIC SRL
CUI 25126862 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 5 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ANDIAL PERFORMANCE SRL26449241radiată
AV FAMOUS SWEETS SRL36726218radiată
AV GAMBLE GAMES SRL28261405radiată
DIVERS ANDIAL UNIC SRL25126862radiată
DIVERS SUPERMARKET SRL33410988în funcțiune
MILENIUM ANDRE ALIN SRL15925544radiată
NICOLAS EXPERT CAR WASH S.R.L.40608253în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · Constanța

TF
TINERI FERMIERI DIN COGEALAC COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
CUI 48359131 · Sat Cogealac Com. Cogealac
AG
ADM GRAINS PRODUCTION COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
CUI 48112122 · Sat Cogealac Com. Cogealac
CT
CEREAL TRANSPORTING S.R.L.
CUI 47552044 · Sat Cogealac Com. Cogealac
MB
MIRATRANS BUSINESS COMERCIAL S.R.L.
CUI 47401440 · Sat Cogealac Com. Cogealac
CT
CEREAL TRANSPORT S.R.L.
CUI 46710553 · Sat Cogealac Com. Cogealac
VG
VALNYC GRAINS S.R.L.
CUI 44886724 · Sat Cogealac Com. Cogealac

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FNC COGEALAC COOPERATIVĂ AGRICOLĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →