identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 8219 — Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
CUI 44915463J40/16039/2021Neplătitor TVAVerificat ANAF 22.10.2026Radiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2023 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2023
311mii lei
▲ 42,5% vs. 2022
Profit net · 2023
271mii lei
▲ 39,2% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L. (CUI 44915463, nr. J40/16039/2021) este o societate cu răspundere limitată (SRL) radiată din București, înființată în 2021. Activitatea principală: activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN 8219). În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 311 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 22.10.2026.

În anul 2023, FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 310.607 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 42,5%. Rezultatul net a fost un profit de 270.643 lei. Datoriile totale au crescut cu 673,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44915463
Nr. Reg. Comerțului
J40/16039/2021 · EUID ROONRC.J40/16039/2021
Cod CAEN
8219 — Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 1812, 8210. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-09-16 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
Sector 1 București, jud. Municipiul București · firmă radiată: afișăm doar localitatea
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2023311 mii lei▲ 42,5% față de 2022
Cifră de afaceriProfit net
78 mii155 mii233 mii311 mii2021 · cifră de afaceri: 51.075 lei2021 · profit net: 42.698 lei20212022 · cifră de afaceri: 217.894 lei2022 · profit net: 194.405 lei20222023 · cifră de afaceri: 310.607 lei311 mii2023 · profit net: 270.643 lei2023
Salariați
1
20222023
Datorii totale
14 mii lei▲ 673,4%
20212023

Indicatori 2023

Marjă netă
87,1%
Creștere CA an/an
+42,5%
CA / salariat
310.607 lei
Datorii / active
5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023310.607+42,5%270.643+39,2%87,1%13.890284.773270.8831
2022217.894+327%194.405+355%89,2%1.796196.441194.6451
202151.07542.69883,6%1.70144.59942.898—

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-10-22.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

9 firme afiliate · 6 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ACCOUNTING FOR YOU S.R.L.51474998în funcțiune
EASY BUSINESS CENTER S.R.L.52579259în funcțiune
ENERGYSOLUTION SUPPLY S.R.L.42625072radiată
FRAMELAB S.R.L.48616723radiată
FUTURE ENERGY SOLUTIONS S.R.L.42644996radiată
MORE VALUE PLUS S.R.L.50325378radiată
POWERMAX CONSULTING S.R.L.42659598radiată
SOLARNET INTERNATIONAL S.R.L.42618016radiată
STABILITY EXPERTS S.R.L.51923108în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 10 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 5 active, cifră de afaceri cumulată 3,90 mil lei, 2 salariați, 7 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L.

Este FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L. o firmă activă?

Nu. FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L. figurează ca radiată (verificare ANAF din 22.10.2026).

Ce cifră de afaceri are FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L.?

În 2023, FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 310.607 lei, în creștere cu 42,5% față de 2022, și un profit net de 270.643 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L.?

În 2023, FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Are FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L. datorii la ANAF?

FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul social declarat al FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L. este în Sector 1 București, jud. Municipiul București.

Ce activitate are FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L. este „Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat” (cod CAEN 8219).

Când a fost înființată FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L.?

FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată pe 16.09.2021, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/16039/2021.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FRAMEWORX SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala