identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

NILAŞTEFILARY S.R.L.

CAEN 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
CUI 44920613J39/964/2021Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
60mii lei
▼ 77,1% vs. 2024
Profit net · 2025
2.158lei
▼ 98,6% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
2
SEAP · activ 2026
În anul 2025, NILAŞTEFILARY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 60.443 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 77,1%. Rezultatul net a fost un profit de 2.158 lei. Datoriile totale au scăzut cu 89,5% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44920613
Nr. Reg. Comerțului
J39/964/2021 · EUID ROONRC.J39/964/2021
Cod CAEN
4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9531. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-09-17 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Panciu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Răcoasa Com. Răcoasa
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT RĂCOASA COM. RĂCOASA, RĂCOASA
Cod poștal
627280

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
60.443 lei
▼ 77,1%
Profit net
2.158 lei
▼ 98,6%
Datorii
4.772 lei
▼ 89,5%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 23.500 lei2024: 263.777 lei2025: 60.443 lei60 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 20.188 lei2024: 156.138 lei2025: 2.158 lei2.15820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,6%
Creștere CA an/an
-77,1%
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,0%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-11,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202560.443 lei2.158 lei4.772 lei224.746 lei219.974 lei
2024263.777 lei156.138 lei45.330 lei263.146 lei217.816 lei
202323.500 lei20.188 lei23.808 lei105.674 lei81.866 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

2

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
32.000 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Întreținerea și repararea autovehiculelor · Vrancea

TS
TELEOACĂCLEENAUTO S.R.L.
CUI 50606233 · Mun. Adjud
RG
RDU GROUP KEA S.R.L.
CUI 50546107 · Sat Vulturu Com. Vulturu
SD
SILK DETAILING S.R.L.
CUI 50319279 · Mun. Focşani
CH
CUSTOM HEADLIGHTS S.R.L.
CUI 50040648 · Sat Colacu Com. Valea Sării
DA
DAVID ABEL YOSIF S.R.L.
CUI 50020837 · Sat Slobozia Bradului Com. Slobozia Bradului
NS
NIVA S GARAGE S.R.L.
CUI 49963160 · Sat Suraia Com. Suraia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-12-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NILAŞTEFILARY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →