identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

STALLION MANAGEMENT CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 44991967J2021016964409Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,59mil lei
▲ 55,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−400mii lei
▼ 398,9% vs. 2024
Salariați
6
▼ 40,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, STALLION MANAGEMENT CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.587.672 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 55,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 399.677 lei. Datoriile totale au scăzut cu 67,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-399.677 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44991967
Nr. Reg. Comerțului
J2021016964409 · EUID ROONRC.J2021016964409
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-09-30 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR LECTORULUI, NR.7
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.587.672 lei
▲ 55,7%
Profit net
-399.677 lei
▼ 398,9%
Datorii
365.843 lei
▼ 67,0%
Salariați
6
▼ -4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.275.065 lei2024: 1.019.477 lei2025: 1.587.672 lei1,59 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 229.207 lei2024: 133.698 lei2025: -399.677 lei−400 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 102025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-25,2%
Creștere CA an/an
+55,7%
CA / salariat
264.612 lei
Datorii / active
100%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-37.563,6%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+138,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025355.621 $-89.523 $81.945 $82.183 $238 $6
2024221.746 $29.081 $241.433 $331.414 $90.203 $10
2023278.654 $50.091 $41.801 $129.779 $87.978 $5
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
AALR ELECTRO SECURITY S.R.L.54137040în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

AT
AVR TOP GROUP S.R.L.
CUI 55534472 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TH
TOP HADES CONS S.R.L.
CUI 55534383 · Sector 1 Mun. Bucureşti
HI
HADES IMOB CONS S.R.L.
CUI 55534146 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AP
AGABARIT PROJECT CONTRUCT S.R.L.
CUI 55525164 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AC
AMIRIAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55523406 · Sector 1 Mun. Bucureşti
EC
ELYSIUM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55518388 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-11AdresăMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL MOȘILOR, NR.88, SC.F, AP.82MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR LECTORULUI, NR.7
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STALLION MANAGEMENT CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →