identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

SUSTAINABLE ENERGY SUPPLY NORTH S.R.L.

CAEN 3523 — Comercializarea combustibililor gazoși, prin conducte
CUI 45029210J2021017286407Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
262,99mil lei
▲ 121,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−5,83mil lei
▼ 17,7% vs. 2024
Salariați
6
— constant
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, SUSTAINABLE ENERGY SUPPLY NORTH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 262.992.321 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 121,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 5.826.847 lei. Datoriile totale au crescut cu 946,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-5.826.847 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45029210
Nr. Reg. Comerțului
J2021017286407 · EUID ROONRC.J2021017286407
Cod CAEN
3523 — Comercializarea combustibililor gazoși, prin conducte
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-10-08 (4 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mare
Organ fiscal
Direcţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR SIRIULUI, NR.20, CORP A, ET.1
Cod poștal
14354
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
262.992.321 lei
▲ 121,7%
Profit net
-5.826.847 lei
▼ 17,7%
Datorii
28.811.389 lei
▲ 946,5%
Salariați
6
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 120.135.026 lei2024: 118.598.837 lei2025: 262.992.321 lei262,99 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -6.961.511 lei2024: -4.950.331 lei2025: -5.826.847 lei−5,83 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 62025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-2,2%
Creștere CA an/an
+121,7%
CA / salariat
43.832.054 lei
Datorii / active
68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-43,1%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-9,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025262.992.321 lei-5.826.847 lei28.811.389 lei42.408.765 lei13.515.383 lei6
2024118.598.837 lei-4.950.331 lei2.752.995 lei22.271.601 lei19.454.763 lei6
2023120.135.026 lei-6.961.511 lei2.910.733 lei27.459.447 lei24.502.797 lei6
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
SUSTAINABLE ENERGY TRADING NORTH S.R.L.44961710radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comercializarea combustibililor gazoși, prin conducte · Municipiul București

PE
PREMIER ENERGY S.A.
CUI 51081808 · Sector 1 Mun. Bucureşti
OE
OZBOR ENTERPRISES LIMITED NICOSIA SUCURSALA BUCURESTI
CUI 49030608 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MD
M.D.A. ENERGY S.R.L.
CUI 45407951 · Sector 1 Mun. Bucureşti
WS
WHITE SPIRIT COMPANY S.R.L.
CUI 45286060 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SE
SERINUS ENERGY ROMANIA TRADING S.R.L.
CUI 44874924 · Sector 1 Mun. Bucureşti
ES
EKO-SPILKA SRL DNIPRO SUCURSALA BUCURESTI
CUI 44173780 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SUSTAINABLE ENERGY SUPPLY NORTH S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →