identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

MONT&REVER GROUP S.R.L.

CAEN 5610 — Restaurante
CUI 45049705J2021017520408Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
13mii lei
▼ 82,6% vs. 2022
Profit net · 2023
−7.321lei
▼ 988,5% vs. 2022
Salariați
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2023, MONT&REVER GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.609 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 82,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 7.321 lei. Datoriile totale au crescut cu 53,1% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (36.149 lei) depășesc activele totale (29.182 lei) în 2023.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-6.967 lei) în bilanțul depus pe 2023.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-7.321 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45049705
Nr. Reg. Comerțului
J2021017520408 · EUID ROONRC.J2021017520408
Cod CAEN
5610 — Restaurante
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 5611, 5612. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-10-13 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE AVRIG, NR.3, SC.1, ET.6, AP.33
Cod poștal
21581
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2023)
12.609 lei
▼ 82,6%
Profit net
-7.321 lei
▼ 988,5%
Datorii
36.149 lei
▲ 53,1%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 4.344 lei2022: 72.515 lei2023: 12.609 lei13 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: -670 lei2022: 824 lei2023: -7.321 lei−7.32120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-58,1%
Creștere CA an/an
-82,6%
Datorii / active
124%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202312.609 lei-7.321 lei36.149 lei29.182 lei-6.967 lei
202272.515 lei824 lei23.604 lei23.958 lei354 lei0
20214.344 lei-670 lei8.756 lei3.590 lei-470 lei0

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ZENY TOP FOOD EXPERT S.R.L.51075440în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Municipiul București

PC
POWDER CHALET S.R.L.
CUI 50748092 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VC
VLISMAS CUISINE S.R.L.
CUI 50721542 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MS
MOONGLADE S.R.L.
CUI 50588196 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CS
CAPRAZE S.R.L.
CUI 50512775 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EF
EXPRESS FOOD & DRINK BY TAKEAWAY S.R.L.
CUI 50165951 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MR
MARLENE RESTAURANT FOOD S.R.L.
CUI 50145067 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MONT&REVER GROUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →