identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

CESIRO PRODUCTION S.R.L.

CAEN 1039 — Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
CUI 45050734J2021001328014Plătitor TVA din 2022Verificat ANAF 31.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
36mii lei
▼ 21,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−52mii lei
▼ 5,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CESIRO PRODUCTION S.R.L. (CUI 45050734, nr. J2021001328014) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Alba Iulia, județul Alba, înființată în 2021. Activitatea principală: prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN 1039). Este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 36 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2025, CESIRO PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 35.961 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 21,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 51.907 lei. Datoriile totale au crescut cu 16,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (222.744 lei) depășesc activele totale (70.443 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-152.301 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-51.907 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45050734
Nr. Reg. Comerțului
J2021001328014 · EUID ROONRC.J2021001328014
Cod CAEN
1039 — Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-10-13 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Mun. Alba Iulia
Adresă
JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. THEODOR PALLADY · 4 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. STX TECH S.R.L. · 32 m · CAEN 6210 · +1 firme la aceeași adresă
  2. RADIANT SRL · 98 m · CAEN 4322
  3. LUMICEF S.R.L. · 100 m · CAEN 4110
  4. KAMPA STIL SRL · 103 m · CAEN 4782
  5. GEOSID S.R.L. · 140 m · CAEN 7112 · +1 firme la aceeași adresă
  6. PAULA NEW CONCEPT S.R.L. · 147 m · CAEN 9602
  7. OSPITA DNL S.R.L. · 162 m · CAEN 5520
  8. DANCOR-PROIECT SRL · 176 m · CAEN 7022 · +4 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202536 mii lei▼ 21,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
12 mii25 mii37 mii49 mii2023 · cifră de afaceri: 49.032 lei2023 · profit net: -28.569 lei20232024 · cifră de afaceri: 45.753 lei2024 · profit net: -49.254 lei20242025 · cifră de afaceri: 35.961 lei36 mii2025 · profit net: -51.907 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
223 mii lei▲ 16,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 1039 · 427 firme · mai sus decât 20% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Alba · mai sus decât 18% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-144,3% marjă · mai sus decât 10% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-144,3%
Creștere CA an/an
-21,4%
CA / salariat
35.961 lei
Datorii / active
316%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-63,3%/an
Grad de îndatorare
316%
Angajați, în timp
10 → 1 (2022–2025, -90%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202535.961−21,4%-51.907-144,3%222.74470.443-152.3011
202445.753−6,7%-49.254-107,7%191.56491.170-100.3941
202349.032-28.569-58,3%139.07487.934-51.1401
Încă 2 ani de istoric (2021–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

15 firme afiliate · 8 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ASCUNZĂTOAREA HAIDUCILOR SRL26190030radiată
CESIRO HOUSE ALL SRL18909241în procedură
CESIRO MARKET S.R.L.45050769în funcțiune
CESIRO NET S.R.L.55708331—
CESIRO NOUA GENERAȚIE S.R.L.45583966în funcțiune
CESIRO TRADING S.R.L.37705493în funcțiune
CESIRO TRANS SRL14164097în funcțiune
DANCOR-PROIECT SRL12445967în funcțiune
ETC UNLIMITED TEAM SRL21696763radiată
FAR OUT COMMUNICATIONS SRL22023048radiată
HIDRO CUGIR SRL28979678radiată
HIDRO ZLATNA SRL28979651radiată
PARC ECO EOLIAN SRL28979686radiată
PARC ECO SOLAR SRL28979660radiată
STABILO ENERGY SRL7355760în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 85 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 6 județe: 60 active, cifră de afaceri cumulată 220,21 mil lei, 920 salariați, 51 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · Alba

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CESIRO PRODUCTION S.R.L.

Este CESIRO PRODUCTION S.R.L. o firmă activă?

Da. CESIRO PRODUCTION S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este CESIRO PRODUCTION S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, CESIRO PRODUCTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.06.2022 (verificare ANAF din 31.10.2026). Codul de TVA este RO45050734.

Ce cifră de afaceri are CESIRO PRODUCTION S.R.L.?

În 2025, CESIRO PRODUCTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 35.961 lei, în scădere cu 21,4% față de 2024, și o pierdere netă de 51.907 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CESIRO PRODUCTION S.R.L.?

În 2025, CESIRO PRODUCTION S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este CESIRO PRODUCTION S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CESIRO PRODUCTION S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 23.10.2026.

Are CESIRO PRODUCTION S.R.L. datorii la ANAF?

CESIRO PRODUCTION S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CESIRO PRODUCTION S.R.L.?

Sediul social declarat al CESIRO PRODUCTION S.R.L. este în JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. THEODOR PALLADY.

Ce activitate are CESIRO PRODUCTION S.R.L.?

Activitatea principală declarată a CESIRO PRODUCTION S.R.L. este „Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.” (cod CAEN 1039).

Când a fost înființată CESIRO PRODUCTION S.R.L.?

CESIRO PRODUCTION S.R.L. a fost înregistrată pe 13.10.2021, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2021001328014.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CESIRO PRODUCTION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala