identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

BEST EVENTS PRODUCTIONS S.R.L.

CAEN 5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
CUI 45139042J2021001681151Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
222mii lei
▼ 63,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−39mii lei
▼ 156,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, BEST EVENTS PRODUCTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 222.080 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 63,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 38.592 lei. Datoriile totale au scăzut cu 39,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-38.592 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45139042
Nr. Reg. Comerțului
J2021001681151 · EUID ROONRC.J2021001681151
Cod CAEN
5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-10-28 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Sat Dârza Com. Crevedia
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT DÂRZA COM. CREVEDIA, STR. GĂVANEI, NR.86M32 · 2 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
222.080 lei
▼ 63,7%
Profit net
-38.592 lei
▼ 156,9%
Datorii
62.199 lei
▼ 39,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 429.589 lei2024: 611.688 lei2025: 222.080 lei222 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -16.430 lei2024: 67.766 lei2025: -38.592 lei−39 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-17,4%
Creștere CA an/an
-63,7%
CA / salariat
222.080 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-28,0%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+34,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025222.080 lei-38.592 lei62.199 lei200.141 lei137.942 lei1
2024611.688 lei67.766 lei102.569 lei287.905 lei185.336 lei1
2023429.589 lei-16.430 lei17.174 lei134.743 lei117.569 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PB
PAYU BEST TEAM S.R.L.
CUI 50188998 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
PAYU BEST TEAM S.R.L.50188998în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · Dâmbovița

LV
LABORATORUL VIU S.R.L.
CUI 52567017 · Sat Dârza Com. Crevedia
AS
ABMFILMS S.R.L.
CUI 52346490 · Sat Dârza Com. Crevedia
TT
TRANDAFIR TRANSPORT AND TRADE S.R.L.
CUI 50590781 · Sat Dârza Com. Crevedia
PB
PAYU BEST TEAM S.R.L.
CUI 50188998 · Sat Dârza Com. Crevedia
CF
CCC FILM& MORE S.R.L.
CUI 48578190 · Sat Dârza Com. Crevedia
AC
ART CRISTINA MAILL S.R.L.
CUI 45737208 · Sat Dârza Com. Crevedia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BEST EVENTS PRODUCTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →