identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

STROMBERG HOLDING S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 45171019J2021001792266Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
11mii lei
— constant
Profit net · 2025
7.240lei
▲ 10,3% vs. 2024
Salariați
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, STROMBERG HOLDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.745 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,0%. Rezultatul net a fost un profit de 7.240 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.519,7% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45171019
Nr. Reg. Comerțului
J2021001792266 · EUID ROONRC.J2021001792266
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-11-03 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
10.745 lei
▲ 0,0%
Profit net
7.240 lei
▲ 10,3%
Datorii
17.412 lei
▲ 1.519,7%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 10.745 lei2024: 10.745 lei2025: 10.745 lei11 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 7.233 lei2024: 6.565 lei2025: 7.240 lei7.24020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
67,4%
Creștere CA an/an
+0,0%
Datorii / active
70%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,3%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+66,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202510.745 lei7.240 lei17.412 lei24.852 lei7.440 lei
202410.745 lei6.565 lei1.075 lei17.340 lei16.265 lei
202310.745 lei7.233 lei1.345 lei11.045 lei9.700 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SA
SAIP AUTOMATION INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 37692059 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
SAIP AUTOMATION INTERNATIONAL S.R.L.37692059în funcțiune
BVS HOLDING SRL17969830radiată
PEPINIERA SILVONUS SRL22951481radiată
SAIP AUTOMATION SRL17172264radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Mureș

ES
ELEMENT SPEED BAU GMB S.R.L.
CUI 54688503 · Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş
WC
W CONSTRUCT 2026 S.R.L.
CUI 54608610 · Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş
MP
MXD PROCONSTRUCT S.R.L.
CUI 52577770 · Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş
VC
VXV CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52263158 · Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş
AS
ALFATOP SOCIAL BUILDING S.R.L.
CUI 51907692 · Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş
KC
KSG CONST S.R.L.
CUI 50580648 · Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STROMBERG HOLDING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →