identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

CHLC-COUTURE HART LAB S.R.L.

CAEN 7413 — Activități de design de interior
CUI 45180408J2021002187322Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
26mii lei
▲ 308,6% vs. 2024
Profit net · 2025
6.748lei
▲ 12,5% vs. 2024
Salariați
0
Contracte publice
2
SEAP · activ 2023
În anul 2025, CHLC-COUTURE HART LAB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 25.862 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 308,6%. Rezultatul net a fost un profit de 6.748 lei. Datoriile totale au crescut cu 43,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45180408
Nr. Reg. Comerțului
J2021002187322 · EUID ROONRC.J2021002187322
Cod CAEN
7413 — Activități de design de interior
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-11-05 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Sat Slimnic Com. Slimnic
Adresă
JUD. SIBIU, SAT SLIMNIC COM. SLIMNIC, STR. LUNGĂ, NR.62
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
25.862 lei
▲ 308,6%
Profit net
6.748 lei
▲ 12,5%
Datorii
20.841 lei
▲ 43,4%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 41.536 lei2024: 6.329 lei2025: 25.862 lei26 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 5.006 lei2024: 5.996 lei2025: 6.748 lei6.74820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
26,1%
Creștere CA an/an
+308,6%
Datorii / active
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36,3%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+5,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202525.862 lei6.748 lei20.841 lei39.415 lei18.574 lei0
20246.329 lei5.996 lei14.533 lei26.360 lei11.827 lei
202341.536 lei5.006 lei61.847 lei67.333 lei5.486 lei
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
84.319 lei
Ultimul an
2023
Valoarea totală a contractelor publice câștigate (istoric, 84.319 lei) este de 3,3× mai mare decât cifra de afaceri declarată pe anul 2025 (25.862 lei). Notă: contractele sunt cumulate pe mai mulți ani.

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CENTRUL DE INTEGRARE PENTRU SĂNĂTATE RURALĂ SRL21746926radiată
HOPE CATERING SRL34539264în funcțiune
HOPE CONFERENCE SRL34594501radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de design de interior · Sibiu

EI
ELF INTERIOR DESIGN S.R.L.
CUI 55488252 · Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
AP
ADAMS PLAN S.R.L.
CUI 54720760 · Mun. Sibiu
DE
DCN EXPERT S.R.L.
CUI 54187383 · Sat Şura Mare Com. Şura Mare
ES
EXTRAORDINER S.R.L.
CUI 53321966 · Mun. Sibiu
PR
PURE R DESIGN S.R.L.
CUI 53073615 · Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
AI
AT INTERIOR CONCEPT S.R.L.
CUI 52840183 · Mun. Mediaş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CHLC-COUTURE HART LAB S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →