identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

MANY AUTOPARTSTRAIAN S.R.L.-D.

CAEN 4532 — Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
CUI 45184353J17/1813/2021Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
445mii lei
▲ 15,4% vs. 2024
Profit net · 2025
13mii lei
▼ 52,4% vs. 2024
Salariați
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, MANY AUTOPARTSTRAIAN S.R.L.-D. a raportat o cifră de afaceri de 444.767 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 15,4%. Rezultatul net a fost un profit de 13.086 lei. Datoriile totale au crescut cu 763,1% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45184353
Nr. Reg. Comerțului
J17/1813/2021 · EUID ROONRC.J17/1813/2021
Cod CAEN
4532 — Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4782, 4792. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-11-05 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Mun. Galaţi
Adresă
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. TRAIAN, NR.327 · 3 firme aici
Cod poștal
800179

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
444.767 lei
▲ 15,4%
Profit net
13.086 lei
▼ 52,4%
Datorii
67.160 lei
▲ 763,1%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 456.829 lei2024: 385.559 lei2025: 444.767 lei445 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 28.555 lei2024: 27.505 lei2025: 13.086 lei13 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,9%
Creștere CA an/an
+15,4%
Datorii / active
62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
32,4%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+91,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025444.767 lei13.086 lei67.160 lei107.524 lei40.364 lei
2024385.559 lei27.505 lei7.781 lei47.837 lei40.056 lei
2023456.829 lei28.555 lei17.165 lei48.621 lei31.456 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SI
SERAVIT INVEST SRL
CUI 18958015 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
SE
SERAVIT SRL
CUI 17767432 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · Galați

BS
BELAGRI SERVICE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50968217 · Mun. Galaţi
EM
ELLAUTO MACHINE S.R.L.
CUI 49478831 · Mun. Galaţi
ET
ESHOP TEHNIC S.R.L.
CUI 48272425 · Mun. Galaţi
FT
FIVE TUNING S.R.L.
CUI 47576639 · Mun. Galaţi
AC
AUTO-CAR KEY CENTER S.R.L.
CUI 47094524 · Mun. Galaţi
RA
RESOFTEAMS AUTO S.R.L.
CUI 43655128 · Mun. Galaţi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MANY AUTOPARTSTRAIAN S.R.L.-D. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →