identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

ATO PROTECTION FIRE & RESCUE S.R.L.

CAEN 8425 — Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
CUI 45209369J40/19719/2021Plătitor TVA din 2021TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,31mil lei
▲ 49,4% vs. 2024
Profit net · 2025
315mii lei
▲ 307,0% vs. 2024
Salariați
41
Contracte publice
3
SEAP · activ 2024
În anul 2025, ATO PROTECTION FIRE & RESCUE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.312.268 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 49,4%. Rezultatul net a fost un profit de 315.278 lei. Datoriile totale au crescut cu 13,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 41.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45209369
Nr. Reg. Comerțului
J40/19719/2021 · EUID ROONRC.J40/19719/2021
Cod CAEN
8425 — Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-11-11 (4 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. CUPOLEI, NR.5B, CAMERA 4, SC.2, ET.11, AP.192A
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.312.268 lei
▲ 49,4%
Profit net
315.278 lei
▲ 307,0%
Datorii
974.562 lei
▲ 13,6%
Salariați
41
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.463.505 lei2024: 2.217.358 lei2025: 3.312.268 lei3,31 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 126.791 lei2024: -152.326 lei2025: 315.278 lei315 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,5%
Creștere CA an/an
+49,4%
CA / salariat
80.787 lei
Datorii / active
98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.774,2%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+282,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.312.268 lei315.278 lei974.562 lei992.332 lei17.770 lei41
20242.217.358 lei-152.326 lei857.693 lei837.295 lei-20.398 lei
20231.463.505 lei126.791 lei524.481 lei656.409 lei131.928 lei34
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
6.000 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ANYDORY SERVICE AUTO S.R.L.47393593în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora · Municipiul București

PC
PREV CONSULTING S.R.L.
CUI 49458990 · Sector 6 Mun. Bucureşti
DF
DAS FIRE & SECURITY S.R.L.
CUI 48382789 · Sector 6 Mun. Bucureşti
TF
TOTAL FIRE CONSULTING S.R.L.
CUI 47434022 · Sector 6 Mun. Bucureşti
EF
EUSTING FIRE BRIGADE S.R.L.
CUI 37812953 · Sector 6 Mun. Bucureşti
RF
REDQ FIRE SERVICES S.R.L.
CUI 37624283 · Sector 6 Mun. Bucureşti
PF
PSI FIRE ADVISER S.R.L.
CUI 37144277 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ATO PROTECTION FIRE & RESCUE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →