identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

SURVEY EQUIPMENT S.R.L.

CAEN 4669 — Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
CUI 45221532J20/1738/2021Neplătitor TVARO e-FacturaRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
1,77mil lei
▼ 40,5% vs. 2022
Profit net · 2023
432mii lei
▼ 33,9% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Contracte publice
4
SEAP · activ 2023
În anul 2023, SURVEY EQUIPMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.773.097 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 40,5%. Rezultatul net a fost un profit de 431.601 lei. Datoriile totale au crescut cu 71,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45221532
Nr. Reg. Comerțului
J20/1738/2021 · EUID ROONRC.J20/1738/2021
Cod CAEN
4669 — Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4664. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-11-15 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Mun. Deva
Adresă
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, BLD. 22 DECEMBRIE, NR.57
Cod poștal
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2023)
1.773.097 lei
▼ 40,5%
Profit net
431.601 lei
▼ 33,9%
Datorii
78.502 lei
▲ 71,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 910.019 lei2022: 2.977.757 lei2023: 1.773.097 lei1,77 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: 767.484 lei2022: 653.004 lei2023: 431.601 lei432 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 12022: 12023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
24,3%
Creștere CA an/an
-40,5%
CA / salariat
1.773.097 lei
Datorii / active
4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
25,2%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20231.773.097 lei431.601 lei78.502 lei1.790.429 lei1.711.927 lei1
20222.977.757 lei653.004 lei45.915 lei1.397.983 lei1.352.068 lei1
2021910.019 lei767.484 lei1.246.694 lei2.014.378 lei767.684 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Contracte publice (SEAP)

4

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
57.359 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
ECHIPAMENTE GEODEZIE S.R.L.39771540în funcțiune
TOPO CAD VEST SRL24200987în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · Hunedoara

CS
CEROMANIA S.R.L.
CUI 48305905 · Mun. Deva
PR
PIQUET RUBAN S.R.L.
CUI 44889780 · Mun. Deva
SB
S.B.T. ELECTROCM SRL
CUI 37147451 · Mun. Deva
BT
BDT TRUCKING S.R.L.
CUI 34032570 · Mun. Deva
AS
ADIM SEN S.R.L.
CUI 49830384 · Sat Şerel Com. Pui
IE
INDUSTRY EXPERTS S.R.L.
CUI 47737174 · Orş. Simeria

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SURVEY EQUIPMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →