identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

LOGINDALO S.R.L.

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 45233308J06/1491/2021Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
4,39mil lei
▼ 6,2% vs. 2022
Profit net · 2023
−347mii lei
▼ 122,0% vs. 2022
Salariați
17
— constant
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2023, LOGINDALO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.388.718 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 6,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 346.540 lei. Datoriile totale au crescut cu 26,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 17.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-346.540 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45233308
Nr. Reg. Comerțului
J06/1491/2021 · EUID ROONRC.J06/1491/2021
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-11-16 (4 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Localitate
Mun. Bistriţa
Adresă
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. ARINILOR, NR.19 · 5 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2023)
4.388.718 lei
▼ 6,2%
Profit net
-346.540 lei
▼ 122,0%
Datorii
1.078.451 lei
▲ 26,5%
Salariați
17
Evoluția profitului net
2021: -2.480 lei2022: 1.576.696 lei2023: -346.540 lei−347 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 02022: 172023: 171720212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-7,9%
Creștere CA an/an
-6,2%
CA / salariat
258.160 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-28,2%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20234.388.718 lei-346.540 lei1.078.451 lei2.306.327 lei1.227.876 lei17
20224.679.488 lei1.576.696 lei852.348 lei2.426.764 lei1.574.416 lei17
2021-2.480 lei2.380 lei100 lei-2.280 lei0

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

IN
INDAPAK SRL
CUI 35786238 · Transporturi rutiere de mărfuri
AT
ALONSO TRANSPORT SRL
CUI 35786220 · Transporturi rutiere de mărfuri
DT
DOMEYPER TRANSPORT SRL
CUI 33849089 · Transporturi rutiere de mărfuri
GT
GAZQUEZ TRANSPORT SRL
CUI 28309864 · Transporturi rutiere de mărfuri

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
GAZQUEZ TRANSPORT SRL28309864în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Bistrița-Năsăud

CS
CHROMATIC SPAN S.R.L.
CUI 55206149 · Mun. Bistriţa
FC
FĂTU CARGO GROUP S.R.L.
CUI 54557400 · Mun. Bistriţa
CC
CERAMICA COZ TRANSPORTES S.R.L.
CUI 54432121 · Mun. Bistriţa
UT
UTZBN TRANS S.R.L.
CUI 53422588 · Mun. Bistriţa
OT
OTYVASY TRANS S.R.L.
CUI 53247240 · Mun. Bistriţa
YT
YAM TRANS COMPANY S.R.L.
CUI 53213026 · Mun. Bistriţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LOGINDALO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →