identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

MAGENTA 7 SENSES S.R.L.

CAEN 7912 — Activități ale tur-operatorilor
CUI 45282149J2021000656196Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
486mii lei
▲ 31,1% vs. 2024
Profit net · 2025
56mii lei
▲ 841,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
În anul 2025, MAGENTA 7 SENSES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 486.408 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 31,1%. Rezultatul net a fost un profit de 56.307 lei. Datoriile totale au crescut cu 10,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45282149
Nr. Reg. Comerțului
J2021000656196 · EUID ROONRC.J2021000656196
Cod CAEN
7912 — Activități ale tur-operatorilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-11-25 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HARGHITA
Localitate
Sat Corund Com. Corund
Adresă
JUD. HARGHITA, SAT CORUND COM. CORUND, STR. TELEK, NR.31 · 2 firme aici
Cod poștal
537060
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
486.408 lei
▲ 31,1%
Profit net
56.307 lei
▲ 841,6%
Datorii
7.044 lei
▲ 10,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 246.349 lei2024: 370.975 lei2025: 486.408 lei486 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 62.497 lei2024: -7.593 lei2025: 56.307 lei56 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,6%
Creștere CA an/an
+31,1%
CA / salariat
486.408 lei
Datorii / active
6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
51,1%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+111,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025486.408 lei56.307 lei7.044 lei116.975 lei110.186 lei1
2024370.975 lei-7.593 lei6.392 lei69.083 lei53.881 lei1
2023246.349 lei62.497 lei3.325 lei80.843 lei77.518 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
35.445 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

FF
FOMES FOMENTARIUS S.R.L.
CUI 44566525 · Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
TRANSYLWANDERER S.R.L.35972974radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale tur-operatorilor · Harghita

PT
PURE TRAILS S.R.L.
CUI 48092297 · Mun. Miercurea Ciuc
MT
MYCELIUM TOUR S.R.L.
CUI 41164868 · Orş. Bălan
ZT
ZSOKIS TOURING S.R.L.
CUI 40494884 · Orş. Cristuru Secuiesc
JS
JAXBROTHERSADV S.R.L.
CUI 38602224 · Sat Târnoviţa Com. Brădeşti
ST
SZÉKELY-TURISTCENTER SRL
CUI 38314191 · Sat Vărşag Com. Vărşag
GP
GOLDEN PHOENIX DISCOVERY SRL
CUI 37328776 · Mun. Odorheiu Secuiesc

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAGENTA 7 SENSES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →